Ana Sayfa İÇ POLİTİKA 8 Ocak 2021

Ebubekir Taşyürek’ten önemli açıklama

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle AK Parti Kartal İlçe Başkanı olarak atanan Ebubekir Taşyürek’ten kongre süreci ve Kartal’da gelişen bazı şer odaklarının fitneleriyle ile ilgili açıklamalarda bulundu, teşkilatı da bilgilendirdi.

“Değerli Kartallı Dava Kardeşlerimiz,

13 Ocak Çarşamba günü AK Parti Kartal İlçe Teşkilatımızın 7. Olağan Kongresini şanlı geçmişine ve saygın teşkilat anlayışına uygun şekilde yapacağız. Kongremizin şimdiden Kartal’ımıza, İstanbul’umuza ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını canı gönülden diliyoruz.

Bu süreçte kongremize gölge düşürmek isteyen bazı kendini bilmez müptezeller ‘Genel Merkez adına bir anket çalışması yapıyoruz’ diye teşkilat mensuplarımızı aramaktadırlar. Ne genel merkezimizin ne de teşkilatımızın herhangi bir biriminin böyle bir anket çalışmasıyla uzaktan yakından ilgisi yoktur.

Aramıza nifak sokmak isteyen, haddini bilmez bu tür şer odaklarına fırsat vermeyeceğinize ve sizi bu şekilde arayarak rahatsız edenlere gerekli cevabı vereceğinize dair inancımız tamdır.

Teşkilat olarak iletişim bilgilerimizi izinsiz kullanarak Kişisel Verileri Koruma Hakkındaki Kanun Hükümleri’ne göre de ağır suç işlenen bu fitne çalışması hakkında gerekli hukuksal girişimleri başlatmış bulunmaktayız.

Davamızın inançlı birer neferi olan siz değerli kardeşlerimizin, teşkilatçılık şuuruyla doğru bildiğiniz hak yolda yürüyerek, bu tür fitnecilere itibar etmeyeceğinize ve kale almayacağınıza bütün kalbimizle inanıyor saygı ve sevgiler sunuyoruz.”

selyus