Ana Sayfa İÇ POLİTİKA 14 Temmuz 2021

İstanbul İl Bakanı Osman Nuri Kabaktepe, Sultan Şehir, Sultangazi’de

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Sultangazi Belediyesi ve Sultangazi İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Başkan Kabaktepe’yi Sultangazi Belediye Başkanı Avukat Abdurrahman Dursun, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu ağırladı.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Sultangazi Belediyesini ziyaret ederek Belediye Başkanı Avukat Abdurrahman Dursun’la bir araya geldi. İl Başkanı Kabaktepe’ye İl Başkan Yardımcıları, AK Parti İstanbul Gençlik Kolları Başkanı Osman Tomakin ve AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Songül Sarı Gündoğdu eşlik etti.

Görüşmeye Belediye Başkanı Avukat Abdurrahman Dursun, AK Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, İlçe Kadın Kolları Başkanı Vasfiye Ayvalı, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yasin Bakırcı ile teşkilat mensupları katıldı.

İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Sultangazi Belediyesi’nin yaptığı çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Bugüne kadar yapılan çalışmalar dolayısıyla Sultangazi’ye sizin şahsınızda teşekkür ederiz” diye konuştu. Kabaktepe, bayram sonrası farklı bir programda yeniden Sultangazi’yi ziyaret edeceğini belirtti.

Başkan Dursun, Başkan Kabaktepe ve beraberindeki heyete ziyaretleri dolayısıyla teşekkür ederek, Sultangazi’de ‘Gönül Belediyeciliği’ anlayışıyla yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında detaylı bir sunumla bilgi verdi. Başkan Dursun, “Hedefimiz eğitimde lider, kültürde önder, sportif faaliyetlerde şampiyon bir ilçe olmak ve Sultangazi’yi Sultanşehir yapmak” dedi.

Daha sonra Sultangazi İlçe Başkanlığını ziyaret eden AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Sultan Şehir, Sultangazi’deyiz.

Her gün üstüne koyarak çalışan Teşkilatımız, halka hizmette hep daha iyiyi hedefleyen Belediyemiz ile durmak yok. Önce 2023, ardından 2024’te her gün döktüğümüz terin karşılığını bulacağız” diyerek #İşimizVaktimizdenÇok Hashtagi (Heşteki) ile konuşmasını tamamladı.

selyus