Ana Sayfa İÇ POLİTİKA 22 Mart 2024

Maltepe’de ikamet eden Sivaslılardan Kadem Başkan’a tam destek

Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, Sivaslıların desteğini aldı. Sivas İmranlı Kavalcık Köyü Derneği’ni ziyaret eden Ekşi, büyük ilgiyle karşılandı.

Cumhur İttifakı AK Parti Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, Maltepe Ülkü Ocakları Yasin Demir ile birlikte Sivas İmranlı Kavalcık Köyü Derneği’ni ziyaret etti. Dernek Başkanı Mustafa Doğan ve Sivaslılar tarafından coşkuyla karşılanan Kadem Ekşi, Maltepe’ye ilişkin projelerini anlattı.

Maltepe’nin problemlerini yerinde, aklı selim bir şekilde çözeceklerini söyleyen Kadem Ekşi, “İlçemizde yeni bir değişim ve dönüşüme ihtiyaç var. Maltepe’de değişimin işaret fişeğini birlikte atalım. Bunu tarihi bir fırsat olarak görüyorum. Millet kazansın, siz kazanın. Biz deprem mühendisi bir kardeşiniz olarak elimi taşın altına koydum. Maltepe’yi hızlı biçimde dönüştüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Yerel seçimlerde Sivaslıların desteğini isteyen Kadem Başkan, “Herkes mutlu olacak. İnsanın huzurlu olmadığı bir yerin geleceği de olmaz. Biz iş yapmaya geliyoruz, takoz olmaya gelmiyoruz. Bu işi bitiriyoruz. Maltepe’yi hizmet belediyeciliği ile buluşturuyoruz” şeklinde konuştu.

İlginizi çekebilir

Bekir Bozdağ Kadıköy’de

Bekir Bozdağ Kadıköy’de

selyus