Ana Sayfa İÇ POLİTİKA 20 Kasım 2023

Mehmet Erikçi, Maltepe’yi “AK Belediyecilik” ile buluşturmaya kararlı

İSTANBUL TAKİPTE HABER SİTESİ

AK Parti’nin kurucularından, tecrübeli siyaset adamı, önceki dönem İlçe Başkanı Mehmet Erikçi, Maltepe Belediye Başkanlığı için aday adayı oldu.

“Bugün ben evimdeyim. Burada dostlarım var” diyerek söze başlayan, Mehmet Erikçi, AK Parti’den Maltepe Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı.

14 Ağustos 2002 AK Parti’nin kuruluşundan itibaren partide çeşitli kademlerde görev alan, geçen dönem İBB Meclis Üyeliği ve İlçe Başkanlığı yapan Mehmet Erikçi, “Maltepe’nin dinamiklerini ve teşkilatçılığı bilen bir kardeşiniz olarak diyorum ki siyasi büyüklerimiz takdir eder de aday gösterilirsek teşkilatlarımızla birlikte gece gündüz çalışarak seçimleri kazanıp Maltepe’yi “AK Belediyecilik” ile tanıştıracağız inşallah. Ben yürekten inanıyorum ki Maltepe teşkilatlarımız kadım şehir İstanbul’u ve Maltepe’yi yeniden AK Kadrolara kazandıracak. Allah’ın izniyle Maltepe’nin Fetret Devri’ni sona erdireceğiz. Gelenekten geleceğe modern, çağdaş ve uygar bir Maltepe kurma gayesiyle yola çıktık. Sefer bizden zafer Rabbimizden” dedi.  İstanbul Takipte Haber Merkezi

selyus