Ana Sayfa İÇ POLİTİKA, YEREL YÖNETİMLER 8 Nisan 2019

Murat Aydın, görevi devraldı

31 Mart 2019 Yerel Seçimleri’nde Cumhur İttifakı’nın AK Parti adayı olarak ilçe sakinlerinin yüzde 49.16 oyuyla seçilen Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın göreve başladı. Görev devir teslimi öncesinde Beykoz İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatasını alan Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ardından, 3 dönem ve toplam 15 yıl ilçeye hizmet eden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’ten hizmet mührünü teslim aldı. Beykoz’un yeni Belediye Başkanı Murat Aydın’la birlikte AK Parti’den 20, CHP’den ise 11 meclis üyesine mazbataları teslim edildi. Makamda yapılan törende Başkan Yücel Çelikbilek, Başkan Murat Aydın’a hizmet mührünün yanı sıra, çiçek ve “Bugüne İmza Yarına Miras: Beykoz 10 Yılımız” Kitabı’nı hediye ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Beykoz Belediyesi iç avluda yapılan görev devir teslim törenine Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın, AK Parti eski İlçe Başkanları Adem Sefer ve Mustafa Gürkan, meclis üyeleri, STK temsilcileri, belediye çalışanları ve ilçe sakinleri katıldı.

BAŞKAN YÜCEL ÇELİKBİLEK: “BEYKOZ’DA GÜZEL HİZMETLER GÖRECEKSİNİZ”

Törende konuşan Başkan Yücel Çelikbilek: “20 yıllık bilgi birikimiyle Beykoz’a gelen Murat Aydın’ın Beykoz’a güzel hizmetler yapacağına inanıyorum. 4 dönem Beykoz’a hizmet yapma imkanı bulduk. Beykoz halkı AK Parti’nin bereketini yakaladı ve gördü. Beykoz’da bize çok şey değiştirdik. Murat Aydın kardeşime ve Beykoz halkına hizmet vermeye devam edecek belediye çalışanlarına dua ve desteklerinizi eksik etmeyin. Beykoz’u emin ellere bıraktığım için vicdanen rahatım. Bu seçimde emek sarfeden Cumhur İttifakı MHP’nin değerli mensuplarına, 15 yıllık hizmet süresince bana destek veren ilçe teşkilatıma, belediye çalışanlarına, aileme, Beykoz halkına, bize dua eden gönül dostlarıma ve herkese teşekkür ediyorum. 250 bin Beykozlu’ya hakkımız varsa helal olsun. Beykoz’a hizmet, Murat kardeşimin eline ve aklına emanet. Allah yar ve yardımcınız olsun.” dedi.

BAŞKAN MURAT AYDIN: “BEYKOZ’DA YÜZDE 100 MUTLULUK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın: “Bize Beykoz’un yolunu açan ve bizi bugünlere kavuşturan Rabbimize hamdolsun. Beykoz’un temel sorunlarını çözmüş değerli büyüğüm Yücel Çelikbilek ağabeyden hizmet mührünü devraldık. Öncelikle bu görevi bana layık gören Sayın Cumhurbaşkanımıza ve partimin yetkililerine ve büyüklerine çok teşekkür ediyorum. Nasip olursa bundan sonra ömrümüzün kalan kısmı Beykoz’da geçecek. Beykoz’un asırlık imar sorunu büyük ölçüde çözüldü. Cumhur İttifakı’nın içinde AK Parti olarak halkımızdan istikrar yetkisini istedik, aldık. Biz bir hizmet ekibinin içindeyiz. Hem merkezi hükumetten, hem büyükşehir belediyesinden destek alarak ve de belediyedeki mesai arkadaşlarımızla çok çalışarak ilçedeki mutluluğu artıracağız. Beykoz’da yüzde 100 mutluluğu yakalamak için çalışacağız. 4 dönem yanımızda yer alan Zeytinburnu halkına, yeni bir Beykozlu olarak bizi kucaklayan 250 bin Beykozlu hemşehrime çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

İlginizi çekebilir

ÇEKMEKÖY’DE SAHA NE DİYOR!

ÇEKMEKÖY’DE SAHA NE DİYOR!

selyus