Ana Sayfa İÇ POLİTİKA 18 Ocak 2024

Murat Kurum’dan İBB çalışanlarına özlük hakkı iyileştirme sözü

AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayı Murat Kurum, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada seçilmesi durumunda İstanbul Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına özlük hakkını iyileştirme sözü verdi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada İstanbul Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına özlük hakkını iyileştirme sözü verdi.

“1 NİSAN’I BEKLEYİN”

Kurum, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “Bir haftadır gittiğim her yerde benzer şikayetlerle karşılaşıyorum. İBB’de veya iştirak şirketlerinde çalışan emekçi arkadaşlarım yanıma geliyor, özlük hakları ve maaşları konusundaki sıkıntıları ifade ediyorlar. Kimsenin şüphesi olmasın. Emekçi kardeşlerimizi ezdirmeyiz. Göreve geldiğimizde İBB ve iştiraklerde çalışanlarımızın özlük hakları ve maaşlarının iyileştirilmesi için hemen adım atacağız. 1 Nisan’ı bekleyin.” ifadelerini kullandı.

Kurum bir sonraki paylaşımında da “İstanbul’umuzdaki kötü gidişi beraber durduracağız. Değişimi, bu şehrin başkanı olarak değil; her evin evladı, her yuvanın Muradı olarak yapacağız. 31 Mart akşamı İstanbul’da duraklama dönemi bitecek, yeniden yükseliş dönemi başlayacak!” ifadelerini kullandı. Kaynak: turkiyegazetesi.com.tr

selyus