Ana Sayfa YEREL YÖNETİMLER 1 Temmuz 2019

Başkan Döğücü, “Çocuklarımız bizim yarınlarımız. Yarınımızı sağlam temeller üzerinde inşa etmeliyiz”

Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü, 20 bilgievinin 65 binden fazla öğrenciye hizmet verdiğini belirterek; “Çocuklarımız bizim yarınlarımız. Yarınımızı sağlam temeller üzerinde inşa etmeli, imkanlarımız dahilinde her konuda donanımlı bireyler olarak yetişebilmelerini sağlamalıyız.”

Sancaktepe Belediyesi Bilgievleri, binlerce çocuğa ücretsiz hizmet veriyor. Masa tenisi ve spor alanları, bekleme alanı, 24 kişilik bilgisayar dersliği, kütüphane, İngilizce, Matematik, Satranç, Türkçe, Fen, Sosyal Bilgiler derslikleri ve bazılarında tiyatro ve konferans için kullanılabilir 60 kişilik çok amaçlı salonun bulunduğu bilgievleri, 65 binin üzerinde öğrenciye ücretsiz hizmet veriyor.

Yarınlarımızın teminatı çocuklara teknolojik imkanları ve güleryüzlü, samimi eğitimcileri ile nitelikli eğitim, kaliteli hizmet sunan Sancaktepe Belediyesi Bilgievleri, Sancaktepeli minikleri geleceğe hazırlıyor.

“ÇOCUKLARIMIZ BİZİM YARINLARIMIZ”

Çocukları hem derslerinde, hem teknolojik alanda, hem de sosyal alanda etkin hale getirmeyi hedefleyen bilgievlerinde öğrenciler okulda anlayamadıkları dersleri tekrar edebiliyor ve bilgisayarları kullanarak ödevlerini hazırlayabiliyorlar. Ders takviyelerinin yanı sıra kültür ve tarih gezileri, şiir dinletileri, çocuk şenlikleri, bilgi yarışmaları ile belirli gün ve haftalara ilişkin düzenlenen aktivitelerle de çocukların sosyal hayatta etkin olmaları sağlanıyor.

Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü, 20 bilgievinin 65 binden fazla öğrenciye hizmet verdiğini belirterek; “Çocuklarımız bizim yarınlarımız. Yarınımızı sağlam temeller üzerinde inşa etmeli, imkanlarımız dahilinde her konuda donanımlı bireyler olarak yetişebilmelerini sağlamalıyız. Sancaktepe’de faaliyet gösteren bilgievleri ile aydınlık yarınlar için çocuklarımıza hizmet veriyoruz.” sözlerini aktardı.

selyus