Ana Sayfa YEREL YÖNETİMLER 15 Eylül 2021

Başkan Döğücü, Sancaktepe sakinleriyle “5 çayı”ında buluştu

Sancaktepe Belediye Başkan Avukat Şeyma Döğücü ilçe sakinleri ile “5 Çayı”nda buluştu.

Vatandaşlarla her fırsatta bir araya gelen Sancaktepe Belediye Başkanı Avukat Şeyma Döğücü, “5 Çayı” sohbetlerine ilk olarak Mustafa Öncel Spor Kompleksi önünde Veysel Karani Mahallesi sakinleri ile buluştu.


5 çayı sohbetlerinde vatandaşların sıkıntılarını, sorunlarını ve önerilerini dinleme fırsatı bulan Başkan Döğücü’ye Sancaktepe halkı yoğun ilgi gösterdi.

Çocuklarla fotoğraf çektiren, engelli ve yaşlılar başta olmak üzere her kesime elini uzatan Başkan Döğücü’nün sohbetleri samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşiyor. Çeşitli ikramlarla zenginleşen sohbetlerle vatandaş da Belediye Başkanına taleplerini ilk ağızdan ulaştırma fırsatı yakalıyor.
Belediye yöneticilerinin de katıldığı buluşmalarda vatandaşlarla sohbet edilerek, ilgili mahallede yürütülen belediye çalışmaları değerlendirilip.vatandaşların talep, öneri ve şikâyetlerini kayıt altına alarak, hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak için ilgili birimlere yönlendirmede bulundu.
İlk olarak Veysal Karani mahallesinde gerçekleşen “5 Çayı” buluşmaları bundan sonraki günlerde ilçede bulunan tüm mahallelerde belirlenen günlerde gerçekleşecek.

selyus