Ana Sayfa SPOR 11 Şubat 2024

Başkan Ocaklı, Ağvaspor yönetimi ve sporcuları ile bir araya geldi

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, Ağvaspor yönetimi ve sporcuları ile bir araya geldi. Ağvalı gençlerin yoğun bir katılımıyla gerçekleşen ziyaret, Şile Belediyesi tarafından Ağvaspor için özel olarak hazırlanan formaların teslim edilmesiyle son buldu.

“AĞVA’YA KAZANDIRACAĞIMIZ SPOR YATIRIMLARIMIZIN MÜJDESİNİ GENÇLERİMİZLE PAYLAŞTIK”

Ağvaspor ekibi ve gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, yaptığı konuşmada: “Ağvaspor Kulübümüzün değerli yönetimi ve genç sporcuları ile bir araya geldik. Ağva’mıza kazandıracağımız spor yatırımlarımızın müjdesini gençlerimizle paylaştık. Gençlerimizin kişisel gelişimleri için önemli bir değer olan spor alanında Şile Belediyesi olarak her zaman destek sağlamaya ve gençlerimize yeni spor yatırımları kazandırmaya devam edeceğiz.” dedi.

“FİTNESS MERKEZİ’MİZİN ARDINDAN YENİ SPOR YATIRIMLARIMIZDA YOLDA…”

Ağva’da hizmet vermeye başlayacak olan Şile Belediyesi Ağva Fitness Merkezi ile ilgili konuşan Başkan Ocaklı: “Ağva’daki fitness merkezimizin teknik ekipmanlarını aldık. Toplamda 9 Milyon TL’ye malolan bu yatırımı Şubat ayı içerisinde açacağız. Ağvalı gençlerimize hayırlı uğurlu olsun.” dedi. Konuşması esnasında gençlerden gelen talepleri de dinleyen Başkan Ocaklı: “Gençlerimizin bu heyecanı bizi ziyadesiyle mutlu etti. Onlar yeter ki spor ile uğraşsınlar, biz Şile Belediyesi olarak her zaman gereken desteği sağlayacağız. Bugün ilettikleri talepleri de not ettik. Hepsini birer birer yerine getireceğiz.” ifadelerini kullandı.

selyus