Ana Sayfa FUTBOL 8 Temmuz 2016

Galatasaray sevdalısı formasına kavuştu

Galatasaraylı futbolcuların imzaladığı formasını aldıktan sonra konuşan doğuştan bedensel engelli Abdulkadir Esen, “Saffet Ağabey’e çok teşekkür ediyorum. Benim için formayı imzalatıp göndermiş. Beni o kadar mutlu etti ki; anlatamam”

Doğuştan bedensel engelli Galatasaray sevdalısı Abdulkadir Esen, Galatasaraylı futbolcuların imzaladığı formasına kavuştu. Galatasaray U19 Takımı Teknik Sorumlusu Saffet Akyüz’ün A Takım futbolcularına imzalattığı forma Dr. Mustafa Mod ve İHA Spor Müdürü Mustafa Karagöl’den teslim alan Abdulkadir Esen sevinçten kendinden geçti.

Galatasaraylı futbolcuların imzaladığı formasını aldıktan sonra konuşan Abdulkadir Esen, “Saffet Ağabey’e çok teşekkür ediyorum. Benim için formayı imzalatıp göndermiş. Beni o kadar mutlu etti ki; anlatamam. Sizlere de teşekkür ediyorum buraya kadar getirip beni mutlu ettiniz” dedi. İmzalı formaya uzun uzun bakan Abdulkadir, Mustafa Mod’a sarılarak sevincini paylaştı. Abdulkadir, imkan olursa çok sevdiği Galatasaray’ın bir kez de maçına gitmek istediğini söyledi. 

selyus