Ana Sayfa FUTBOL 12 Aralık 2018

Galatasaray, Tuzlalı özel çocukları seyircisi ile buluşturdu

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Özel Çocuklar Komisyonu’na kayıtlı Özel Çocuklar, Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu’nda Galatasaray – Çaykur Rizespor maçı seremonisine çıkarak Türk Telekom Stadyumu’ndaki taraftarı ve ekran başındaki milyonları selamladı.

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Özel Çocuklar Komisyonu, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinlikleri kapsamında Tuzla Galatasaray Taraftarlar Derneği’nin desteğiyle Galatasaray-Çaykur Rizespor maçına konuk oldu. Maça Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Özel Çocuklar Komisyonu’ndan sorumlu gönüllü Filiz Saltan, Özel Çocuklarımız ve velileri katıldı. Tuzla Galatasaray Taraftarlar Derneği’nin hediye ettiği formalarla sahaya çıkan Özel Çocuklarımız, hakem triosu, Galatasaray ve Çaykur Rizespor’lu oyuncularla birlikte üzerinde “Engelleri Birlikte Aşalım” yazılı afişle seremonide binlerce taraftarı ve ekran başındaki milyonları selamladı. Özel Çocuklarımız ve aileleri, seremoninin ardından engelsiz stadyumun batı tribününde kendileri için ayrılan alanda maçı izledi.

HER ŞEY ÇOCUKLARIMIZ İÇİN

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Özel Çocuklar Komisyonu’ndan sorumlu gönüllü Filiz Saltan, organizasyon için Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve Tuzla Galatasaray Taraftarlar Derneği’ne teşekkür etti. Saltan, “3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde Özel Çocuklarımız için bir çok etkinlikler düzenliyoruz. Bu maçta yer almak da çocuklarımız için güzel bir deneyim oldu. Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı ve Tuzla Galatasaray Taraftarlar Derneği’ne teşekkür ederiz. Her şey çocuklarımız için” dedi.

UMUT, BAŞKAN YAZICI’YA SOSYAL MEDYA KANALIYLA TEŞEKKÜR ETTİ

Özel Çocuklarımızdan Umut Eren Şahin, sosyal medya kanalıyla Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya teşekkür etti. Başkan Yazıcı’yı etiketleyerek twit atan Şahin, “Başkanım, arkadaşlarım ve ben size teşekkür ederiz. Burada olduğumuz için çok mutluyuz. Sizi çok seviyoruz. İyi ki yanımızdasınız” paylaşımında bulundu. Başkan Yazıcı da Umut Eren Şahin ve arkadaşlarına “İyi seyirler gençler.. Sizinle olmak çok güzel ve sizi çok seviyorum” mesajını gönderdi.

selyus