Ana Sayfa FUTBOL 29 Mart 2021

Süper Lig’e çok yakın olan lider Giresunspor’u zor maçlar bekliyor

TFF 1. Lig’de liderlik koltuğunda oturan GZT Giresunspor, şampiyonluğa en yakın takım olarak mücadelesini sürdürüyor. 1977 yılında Süper Lig’e vedan GZT Giresunspor, 44 yıl aradan sonra Süper Lig’e yaklaşmanın heyecanı içerisinde.

Giresunspor taraftarları 1977 yılından bu yana geçen 44 yılda takımın Süper Lig’e ilk defa bu kadar yaklaşması nedeniyle büyük bir heyecan içerisindeler. İl genelinde tüm cadde ve sokaklar ile birçok iş yeri yeşil-beyaz bayraklarla donatıldı. Ayrıca aydınlatma direkleri de Giresunsporlu futbolcuların fotoğraflarıyla süslendi. Esnaflar ise bu durum karşısında hem şampiyonluğa yaklaşmanın heyecanını yaşarken hem de artan bayrak siparişlerinden oldukça memnun olduklarını dile getirdiler.

İstanbul Takipte Haber Sitesi olarak Giresunspor’un son 7 haftada çok zor 6 maçının olduğunu Giresunspor taraftarı olan okurlarımızla paylaşmak isteriz.

“O SENE BU SENE, ŞAMPİYON OLACAĞIZ”

Her takımın yakaladığı başarının memleketine büyük faydaları olduğunu dile getiren İsmet Küçükbayrak, “Giresunspor için bayrak hazırlıyoruz. Bir reklamcı olarak Giresunspor’un şampiyonluğa yaklaşması bizim için de bir gelir kaynağı oldu. Her türlü bir takımın şampiyonluğunun memleketine bir faydası var. Biz de bayrak hazırlıyoruz, flamalar yapıyoruz. İnşallah şampiyon olacağız, temennimiz bu. Giresunspor’u şampiyon olarak görmek istiyoruz. Aynı şekilde Süper Lig’de de benzer şekilde güzel çalışmalar yapacağız. 44 yıllık özlem bitti. O sene bu sene. Şampiyon olacağız” dedi.

Sıkı bir Giresunspor taraftarı olan terzi Hüseyin Bayraktar ise Giresunspor bayrağına yoğun bir talep olduğunu ifade etti. Bayraktar, “44 yıllık özlemi bu sene bitiriyoruz Allah’ın izniyle. Gümbür gümbür geliyoruz. Ufak tefek yol kazası olsa da düzeltip yolumuza devam ediyoruz. Şehrimizi yeşil-beyaz bayraklarla donatıyoruz. Arkadaşlarımız, esnaflarımız bir araya gelip bayraklar diktiriyor. Şehir geneline asıyoruz. Her yer yeşil-beyaz. Her sokağımız, her mahallemiz ve ilçelerimiz yeşil beyaz” ifadelerine yer verdi. Rıdvan Öztürk / İHA

GİRSUNSPOR’UN KALAN 7 MAÇLARI

  1. HAFTA

GZT Giresunspor-İstanbulspor A.Ş.

  1. HAFTA

Eskişehirspor-GZT Giresunspor

  1. HAFTA

GZT Giresunspor-Ankara Keçiörengücü

  1. HAFTA

Adana Demirspor-GZT Giresunspor

  1. HAFTA

Altınordu-GZT Giresunspor

  1. HAFTA

GZT Giresunspor-Akhisarspor

  1. HAFTA

Tuzlaspor A.Ş.-GZT Giresunspor

selyus