Ana Sayfa SPOR 3 Aralık 2020

Spor camiasından Bakan Kasapoğlu ve eşine geçmiş olsun mesajı yağdı

Spor camiası, koronavirüs testi pozitif çıkan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve eşi Betül Kasapoğlu için geçmiş olsun mesajları yayımladı.

Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve eşi Betül Kasapoğlu için federasyonların ve kulüplerinin yayımladığı mesajlar şöyle:

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI

“Gençlik ve Spor Bakanlığı ailesi olarak Sayın Bakanımıza ve eşi hanımefendiye acil şifa ve geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.”

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

“Covid-19 testleri pozitif çıkan Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve değerli eşi Sayın Betül Kasapoğlu’na geçmiş olsun dileklerimizi iletir, acil şifalar dileriz. Bakan Kasapoğlu ve eşinin en kısa sürede sağlıklarına kavuşmasını temenni ederiz.”

BEŞİKTAŞ

“Covid-19 testi pozitif çıkan Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Mehmet Kasapoğlu ile eşi Betül Kasapoğlu’na geçmiş olsun dileklerimizi iletir, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını dileriz.”

GALATASARAY

“Covid-19 test sonucu pozitif çıkan Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Kasapoğlu ile değerli eşine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz.”

FENERBAHÇE

“Covid-19 testi pozitif çıkan Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Mehmet Kasapoğlu ile kıymetli eşine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz.”

TÜRKİYE BASKETBOL FEDERASYONU

“Covid-19 testi pozitif çıkan Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Mehmet Kasapoğlu ve değerli eşine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.”

TÜRKİYE VOLEYBOL FEDERASYONU BAŞKANI MEHMET AKİF ÜSTÜNDAĞ

“Covid-19 testleri pozitif çıkan Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve eşine geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyorum.”

TÜRKİYE ATLETİZM FEDERASYONU

“Sayın Bakanımız ve Kıymetli Eşinin Covid-19 testi pozitif çıkmış olup, evde tedavisi devam etmektedir. Sayın Bakanımıza ve ailesine acil şifalar dileriz.”

TÜRKİYE KARATE FEDERASYONU

“Korona virüs testleri pozitif çıkan Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Kasapoğlu ve eşine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, kendilerine acil şifalar diliyoruz.

TÜRKİYE BOKS FEDERASYONU

“Covid-19 testi pozitif çıkan Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Kasapoğlu ve eşine geçmiş olsun dileklerimizi iletir, acil şifalar dileriz.”

TÜRKİYE CİMNASTİK FEDERASYONU

“Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Kasapoğlu ve eşi Betül Kasapoğlu’na geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını diliyoruz.”

TRABZONSPOR

“Covid-19 testi pozitif çıkan Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve eşine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz.”

BAŞAKŞEHİR

“Covid-19 testleri pozitif çıkan Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve değerli eşine geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, en kısa sürede sağlığına kavuşmalarını temenni ediyorum.”

FATİH KARAGÜMRÜK

“Covid-19 test sonucu pozitif çıkan Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Kasapoğlu ile değerli eşine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz.”

GÖZTEPE

“Covid-19 test sonuçları pozitif çıkan Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Kasapoğlu ve eşi Betül Kasapoğlu’na geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz.”

MKE ANKARAGÜCÜ

“Covid-19 test sonucu pozitif çıkan Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve değerli eşine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz.”

GENÇLERBİRLİĞİ

“Covid-19 testleri pozitif çıkan Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve eşi Sayın Betül Kasapoğlu’na geçmiş olsun dileklerimizi iletir, acil şifalar dileriz. Bakan Kasapoğlu ve eşinin en kısa sürede sağlıklarına kavuşmasını temenni ederiz.”

KAYSERİSPOR

“Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve eşinin Covid-19 testinin pozitif çıktığını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Sayın Kasapoğlu’na ve eşine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz.”

ANTALYASPOR

“Covid-19 testleri pozitif çıkan Gençlik ve Spor Bakanı Sn. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve değerli eşine geçmiş olsun dileklerimizi iletir, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ederiz.”

ALANYASPOR

“Covid-19 test sonuçları pozitif çıkan Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Kasapoğlu ve eşi Sayın Betül Kasapoğlu’na geçmiş olsun dileklerimizi iletir, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ederiz.”

GAZİANTEP FK

“Covid-19 test sonucu pozitif çıkan Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Kasapoğlu ile değerli eşine en içten duygularımızla geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz.”

BB ERZURUMSPOR

“Covid-19 testleri pozitif çıkan Gençlik ve Spor Bakanımız Sn. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve eşine acil şifalar diliyor, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz.”

YENİ MALATYASPOR

“Covid-19 testi pozitif sonuçlanan Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Kasapoğlu’na ve eşine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, acil şifalar diliyoruz.”

KONYASPOR

“Covid-19 test sonucu pozitif çıkan Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve eşine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa zamanda sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz.”

HATAYSPOR

“Covid-19 testleri pozitif çıkan Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na ve değerli eşine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz.”

RİZESPOR

” Covid-19 testleri pozitif çıkan Gençlik ve Spor Bakanımız Sn. Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve eşi Sn. Betül Kasapoğlu’na geçmiş olsun dileklerimizi iletir, en yakın zamanda sağlıklarına kavuşmalarını temenni ederiz.”

SİVASSPOR

“Covid-19 testi pozitif çıkan Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Mehmet Kasapoğlu ile eşine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını diliyoruz”

ECZACIBAŞI SPOR KULÜBÜ

“Covid-19 testi pozitif çıkmış olan Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Kasapoğlu ile değerli eşine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlığına kavuşmalarını temenni ediyoruz.”

İSTANBULSPOR

“Covid-19 testi pozitif sonuçlanan Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Mehmet Kasapoğlu ve eşine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını diliyoruz.”

İstanbul Takipte Haber Sitesi ailesi olarak biz de Bakan Kasapoğlu ve eşine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Rabbimiz Şafi ismiyle şifa versin.

selyus