Ana Sayfa YAŞAM 11 Mayıs 2023

Büyük İstanbul Mitingi için onlarca basamağı yürüyerek çıkan Hüseyin Bayraktar’a Togg sürprizi

Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır, Büyük İstanbul Mitingi için metronun merdivenlerini yürüyerek çıkarken görüntülenen Hüseyin Bayraktar’ı ziyaret etti. Başkan Bahadır, Bayraktar’ı Togg’a bindirip gezdirdi.

Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır, Büyük İstanbul Mitingi’ne giderken görüntülenen Hüseyin Bayraktar’ı ziyaret etti. Daha sonra da TOGG’a bindirip gezdirdi. Bahçelievler’de TOGG’a binen ilk vatandaş Bayraktar oldu.

Geçtiğimiz günlerde AK Parti tarafından düzenlenen Büyük İstanbul Mitingi’ne giden Hüseyin Bayraktar (85) merdivenlerde görüntülenmişti. Mitingden sonra ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan cep telefonunu ile Bayraktar’ı görüntülü aradı. Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır Hüseyin Bayraktar’ı ziyaret edip hayır duasını aldı. Öte yandan Bahadır, belediyeye ait olan yerli otomobil TOGG’a Bayraktar’ı bindirip gezdirdi. Bahçelievler’de TOGG’a binip gezen ilk vatandaş ise Hüseyin Bayraktar oldu.

Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır Hüseyin Bayraktar’ı cuma günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştüreceğini söyledi.

Büyük İstanbul Mitingi’ne giderken görüntülenen Hüseyin Bayraktar “Yürüyen merdiven çalışmıyordu. Bende yürüyerek çıktım merdivenleri. Buradan metroya bindim. Daha sonra ben mitinge giderken genç biri de koluma girdi. Mitinge 1 milyon 800 bin kişi katılmış. Mitingde cumhurbaşkanımızı göremedim ama dinledim. Cumhurbaşkanı beni telefon ile aradı” dedi.

Başkan Bahadır tarafından TOGG’a bindirilip gezdirilen Bayraktar “Araba çok güzel. Allah daha iyisini yaptırır inşallah. Daha önce bir araba firmasında çalıştım. Daha güzeli olacak inşallah. Türkiye daha önce araba üretmeye teşebbüs etti ama yaptırmadılar. Bırak arabayı uçağıda yaptırmadılar” şeklinde konuştu.

selyus