Ana Sayfa YAŞAM 14 Kasım 2021

ÇESİAD yeni yönetimi ilk toplantısını yaptı

Çorumlu Eğitimci Sanayici ve İşadamları Dayanışma Derneği (ÇESİAD), 08.11.2021 tarihinde yapılan Genel Kurulun ardından ilk Yönetim Kurulu Toplantısını 11.11.2021 tarihinde Üsküdar’da yaptı. Yapılan ilk Yönetim Kurulu Toplantısında ÇESİAD’ın yeni dönem Yönetim Kurulu görev dağılımı yapıldı.

Toplantıda bir konuşma yapan Dernek Başkanı Mehmet Yıldırım;

“Derneğimizin Genel Kurulu sonrası üyelerimizin teveccühü ile görevi ve emaneti devraldık. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ÇESİAD, başta İstanbul ve Çorum’da olmak üzere tüm ülkede Çorumlu hemşerilerimizin yüz akı ve birleştirici unsuru olmaya devam edecektir. Bugün en büyük memnuniyetlerimizden birisi de, 2005 yılından itibaren derneğimizden burs alan eski bursiyer öğrencilerimizin okullarını bitirip, meslek sahibi olarak burs verir konuma gelmesi ve mevcut yönetimimizde yer almasıdır. ÇESİAD ailesi olarak, Çorumluları birleştirmeye, daha güçlü kılmaya, daha gür sesle temsil etmeye ve Çorumlu öğrencilerimize burs vermek suretiyle daha fazla destek olmaya, daha güçlü şekilde devam edeceğiz. Bu yolda, başta İstanbul ve Çorum olmak üzere ülke genelindeki Çorumlu ve Çorum’a gönül vermiş tüm hayırsever işadamlarımızı, sanayicilerimizi, siyasetçilerimizi, bürokratlarımızı ve hemşerilerimizi derneğimize ve öğrencilerimize destek olmaya davet ediyorum. Biz birlikte güçlüyüz” dedi.

Yeni Yönetim Kurulu, ilk burs toplantısını Kasım ayı sonunda yapma kararı alarak iyi dilek ve temennilerle toplantıyı noktaladı.

İlginizi çekebilir

Saatler ileri alınıyor

Saatler ileri alınıyor

selyus