Ana Sayfa YAŞAM 25 Temmuz 2014

Koyunoğlu, hayır çıtasını yükseltti

İnsanları mutlu etmek kadar büyük bir zenginlik olamaz diyen Türk Kızılayı Hilvan Şube Başkanı İşadamı Ahmet Koyunoğlu, 5 bin çocuğu giydirmeye başlad

Ahmet Koyunoğlu, hayır çıtasını yükseltti

İnsanları mutlu etmek kadar büyük bir zenginlik olamaz diyen Türk Kızılayı Hilvan Şube Başkanı İşadamı Ahmet Koyunoğlu, 5 bin çocuğu giydirmeye başladı.

Türk Kızılayı, binlerce gönüllüsü ile artık çok büyük bir aile oldu. Yüzlerce şubesi ile Türkiye’nin yanı sıra dünyaya el uzatan Türk Kızılayı’nda yaptığı ciddi katkılarıyla görünmeyen ve öne çıkmayan önemli insanlarda var. Bu önemli insanlardan biride Şanlıurfa Hilvan Şube Başkanı İşadamı Ahmet Koyunoğlu’dur. İşadamı Ahmet Koyunoğlu, bir toplantıda Türk Kızılayı, Genel Başkan Ahmet Lütfi Akar’a 5 bin kişiyi giydirme sözü vermişti. Geçtiğimiz ay yüzlerce çocuğu giydirerek tuttuğu sözü harekete geçiren ve bu ayda insanları giydirmeye devam eden Koyunoğlu, Kadir Gecesini idrak ettiğimiz Çarşamba günü Kadıköy Rıhtımdaki İBB Sokak İftarında AK Parti Kadıköy İlçe Başkanı Av. Hurşit Yıldırım ve İBB Meclis Üyesi Ömer Şahan ile birlikte 200 kız çocuğuna giyim paketlerini tek tek teslim ettiler. Anlamlı gün münasebetiyle de iftara yaşlılara ayrıca 200 paket çikolata dağıttılar.

Etiketler:
selyus