Ana Sayfa YAŞAM 30 Ağustos 2022

Pendik’te 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkuyla kutlandı

Ulusal Kurtuluş Savaşı’nın önemli dönüm noktalarından olan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. yıldönümü, Pendik’te de coşkuyla kutlandı. Pendik Belediyesi tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında, Millet Bahçesi’nde şarkıcı Fettah Can konser verdi. Adeta şölen havasında kutlanan programa her yaştan binlerce vatandaş katıldı. Binlerce sanatsever ellerinde Türk bayrağı ile kulakların pasını silen şarkılara eşlik edip Büyük Zafer’in 100. yılına ulaşmasının gurur ve mutluluğunu yaşadı. Sanatçı Fettah Can, Pendik Belediyesi’nin ev sahipliği için Belediye Başkanı Ahmet Cin’e teşekkürlerini ileterek vatandaşlara unutulmaz bir gece yaşattı.

“30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutlamaya geldik”

Konsere gelen Fatma Yüce adlı vatandaş, “Bugün 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutlamaya geldik. Fettah Can konserine geldik. Herkesin bayramı kutlu olsun. Bu güzel program için Pendik Belediyesi’ne teşekkür ederiz” dedi.

Deniz Burak Özatanalı isimli vatandaş ise, “Bugün 30 Ağustos Zafer Bayramı Fettah Can konseri olduğunu duyduk. Ve buraya geldik. Pendik Belediyesine teşekkür ederim. Ayrıca Üniversitesi öğrencisiyim. Bizlere destek verdiği için gerçekten ayrıca teşekkür ediyorum” diye konuştu.

selyus