Ana Sayfa YAŞAM 10 Ocak 2024

Sancaktepe Belediye Başkanı Döğücü, basın emekçileri ile buluştu

Sancaktepe Belediye Başkanı Döğücü, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla ulusal ve yerel bası mensupları ile bir araya geldi.

Hanımeli Cafe’de gerçekleşen programda gazetecilerle buluşan Sancaktepe Belediye Başkanı Avukat Şeyma Döğücü, ‘Sizi tebrik ediyorum, biliyoruz ki bizlerin yaptığı işleri duyuran, anlatan yeri geldiğinde vatandaşın ve kamunun sesi olan meslek gurubundasınız. Hepimizin sesi olduğunuz, duyarlılığınız ve vatandaşın haber alma özgürlüğüne katkıda bulunduğunuz için gönülden teşekkür ediyorum’ dedi.

10 Ocak günü gerçekleşen ve CNN Türk Özel Haberler Şefi Fulya Öztürk’ün de katıldığı programda Başkan Döğücü, yerel ve ulusal basının önemli isimleri ile buluştu…

VATANDAŞLA KAMU ARASINDAKİ KÖPRÜYÜ OLUYORSUNUZ

Gazetecilerin vatandaşın haber alma özgürlüğüne katkıda bulunduğunu belirten Başkan Döğücü, “Biliyoruz ki bizlerin yaptığı işleri duyuran, anlatan yeri geldiğinde vatandaşın ve kamunun sesi olan meslek gurubundasınız. Vatandaşla kamu arasındaki köprüyü oluyorsunuz. Hiçbir şeye bağlı olmadan özgür basın olarak çalışan kıymetli kardeşlerimizsiniz. Hepimizin sesi olduğunuz, duyarlılığınız ve vatandaşın haber alma özgürlüğüne katkıda bulunduğunuz için gönülden teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Konuşmasının ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan ve yeni dönemle ilgili proje ve düşüncelerini anlatan Başkan Döğücü, Gazze’de görev yapan gazeteciler ile görüntülü olarak görüşerek gazeteciler gününü tebrik etti…

Gazetecileri sorularını cevaplayan Başkan Döğücü, ilçe için önemli projelerinin olduğunu ve bunları önümüzdeki günlerde lansmanla tanıtacaklarını ifade etti.

selyus