Ana Sayfa YAŞAM 1 Ocak 2023

Türk Silahlı Kuvvetleri, duygulandıran ve gurur veren bir video paylaştı

Milli Savunma Bakanlığı, sosyal medya hesabından, Mehmetçiklerimizin cumhuriyetin 100. yılına özel hazırladıkları videoyu paylaştı. O görüntüleri izleyenler gururlanırken paylaşım ise kısa sürede çok sayıda beğeni aldı. İşte kahraman Mehmetçiğin o görüntüleri…

Cumhuriyetin 100. yılına özel Mehmetçik tarafından hazırlanan videoyu izleyenler adeta gurur dolu anlar yaşadı. Kahraman askerlerimiz milletin huzur ve güvenliği için her zaman ‘Önce Vatan’ diyerek daima görevde. Konuya ilişkin ise Milli Savunma Bakanlığı’nın sosyal medya hesabı Twitter’dan videolu paylaşım yapıldı.

Bu paylaşım kısa sürede çok beğeni alırken izleyenleri gururlandırdı. Bakanlığın paylaşımında ise şu ifadeler kullanıldı:

“Adım Mehmetçik benim; Ezan oldum dinmedim, dinmem! Bayrak oldum inmedim, inmem! Şehit oldum ölmedim, ölmem! Kahraman Mehmetçik, tarih boyunca olduğu gibi Cumhuriyetimizin 100’üncü yılında da “Önce Vatan” diyerek milletimizin huzur ve güvenliği için görevde olacak!”

Milli Savunma Bakanlığı tarafından paylaşılan videoda Taarruz Helikopter Filosu’nun görüntülerini yer aldı. ‘Her Dağın Zirvesi Mehmetçik’ etiketiyle yapılan bu paylaşım çok beğenildi ve kısa sürede beğeni topladı. Türkiye gazetesi

İlginizi çekebilir

Zihniyete bak hele!

Zihniyete bak hele!

selyus