Ana Sayfa ANNE ÇOCUK, YAŞAM 2 Ocak 2022

Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı’dan 2022’nin ilk bebek ve annelerine hediye

Tuzla Devlet Hastanesi’nde 2022 yılının ilk bebekleri ve anneleri hediyelerle karşılandı. Tuzla Belediyesi, ‘Sosyal Belediyecilik’ anlayışı çerçevesinde Belediye Başkanı Doktor Şadi Yazıcı tarafından hayata geçirilen ‘Hoş Geldin Bebek’ projesi kapsamında dünyaya gelen tüm bebekler, güzel bir sürprizle karşılanıyor.

‘Sosyal Belediyecilik’ anlayışı çerçevesinde Tuzla Belediye Başkanı Doktor Şadi Yazıcı tarafından hayata geçirilen ‘Hoş Geldin Bebek’ projesi kapsamında dünyaya gelen bebekler ve anneleri, evlerinde ziyaret edilerek hediyeler takdim ediliyor. Yapılan bu ziyaretlere ek olarak yeni yılın ilk bebekleri ve anneleri ise hastanede ziyaret ediliyor. Bu kapsamda Tuzla Devlet Hastanesi’nde bebeklerini kucaklarına alan anneler ziyaret edilerek, Tuzla Belediye Başkanı Doktor Şadi Yazıcı’nın selamları iletildi. Ayrıca içerisinde ıslak mendil, bebek bezi, pudra gibi malzemelerin olduğu set hediye edildi. Yapılan ziyaretle birlikte ailelerin mutluluklarına ortak olundu.

“EVLADIMI KUCAĞIMA ALDIĞIM İÇİN ÇOK MUTLUYUM”

Yeni yılın ilk annelerinde olan Özden anne, “2022 yılının ilk annelerindenim. Evladımı kucağıma sağ salim aldım. Çok mutluyum. Tuzla’da oturuyorum. Hediyeleri için Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi. Bir diğer anne ise, “Anne olmak çok güzel bir duygu. Bu güzel hediyeler için, Şadi Yazıcı beye çok teşekkür ediyorum. Önemli olan düşünmek” diye konuştu.

selyus