Ana Sayfa YAŞAM 5 Ocak 2022

Yeşilay Çekmeköy Şubesi, ‘Benim Kulübüm Yeşilay’ projesini hayata geçirdi

Yeşilay Çekmeköy Şubesi Başkanı Suna Gönüllü Uzunoğlu’nun öncülüğünde yürüttüğü ‘Benim Kulübüm Yeşilay’ projesi programına Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Burhan Bayrak da katılarak destek verdi. 

Yeşilay Çekmeköy Şubesi, ‘Benim Kulübüm Yeşilay’ projesini Sabiha Hamdi Türkay ilkokulunda 3. Sınıf öğrencilerine uyguladı. Yeşilay Çekmeköy Şube Başkanı Suna Gönüllü Uzunoğlu’nun öncülüğünde yönetim kurulu üyeleri ve Yeşilay genç gönüllüler tarafından uygulanan proje hem etkili hem de örnek bir çalışma oldu.

BAŞKAN UZUNOĞLU, DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Proje ile ilgili bir açıklama yapan Yeşilay Çekmeköy Şube Başkanı Suna Gönüllü Uzunoğlu, ‘Benim Kulübüm Yeşilay’ projesine desteklerini esirgemeyen Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Müdürü sayın Burhan Bayrak, Sabiha Hamdi Türkay İlkokulu Müdürü sayın Mustafa Çelik ve genç gönüllülere teşekkür eder, Yeşilay’lı sağlıklı bir nesiller dileriz. Öte yandan gençlerin bağımlılık riskinin farkında olmalarını ve her yaştan yetişkinin sağlıklı bir yaşam sürmesini önemsiyoruz. Bunun için sporun, kültür-sanatın, eğitimin gücünden yararlanarak pek çok proje hayata geçiriyoruz” dedi.

selyus