Hüseyin YELKENCİ

İstanbul’dan Yansıyanlar

AK PARTİ İSTANBUL TEŞKİLATLARINDA DERİN SESSİZLİK!

AK Parti’de kongre sürecine girildiği şu günlerde Kurban Bayramı molası verildi. Bayramın hemen ardından yoğun bir şekilde devam edecek kongrelerle ilgili aynı heyecanı maalesef İstanbul’da göremiyoruz. İllerin büyük bir çoğunluğunun ilçelerindeki kongre takvimleri belli oldu ancak, AK Parti İstanbul Teşkilatlarında derin bir sessizlik hakim.

Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan da İstanbul teşkilatlarıyla buluştuğu bayramlaşma konuşmasında bu derin sessizliğe dokunmayarak parti ve kongrelerle ilgili bir kelime dahi etmedi.

İstanbul teşkilatları için ya heyecanın tavan yaptığı güzel günler başlıyor, ya da metal yorgunlar ve metal rantçıların yine kadrolarda yer bulduğu bir süreç bizi bekliyor.

Çok yok o günlere. Sabırsızlıkla bekliyoruz!

Aldığımız istihbarata göre önceki yazılarımızda belirttiğimiz konuların olumlu olarak gerçekleşeceği yönünde..!!

Önceki köşe yazılarımızda ve sitede ki haber bölümlerimizde defalarca yazdık koltuklardan güç alanları.. Defalarca yazdık yan gelip yatanları.. Defalarca yazdık belediyelerin katlarında cirit atanları.. Defalarca yazdık belediye başkanlarının gölgesinde serinleyenleri.. Defalarca yazdık hakkını veremedikleri o koltukların altında ezilenleri..

Yakından takip ettiğimiz İstanbul teşkilatları için ilgili ve yetkili yerlere mesajları verdik defalarca…

Şunu özellikle belirtmek işitiyorum; şahsen çok ümitliyim yeni süreçten. Baştan aşağı büyük bir değişime gidilecek diye düşünüyorum! Sıradan bir süreç olsaydı bilinirdi kimin gittiği, kimin de kaldığı..!!

Sonuç olarak bizim de duamız odur ki inşallah tüm Türkiye genelinde belde, ilçe ve il düzeyinde partinin ilk kurulduğu yıllardaki yönetim kalitesi yakalanır.

Kongreler AK Parti’ye, milletimize ve ülkemize hayırlar getirir inşallah..

İlginizi çekebilir

FEMEN ! BEKLETME BİZİ

FEMEN ! BEKLETME BİZİ

selyus