Volkan ÖZTÜRK

Dünden Bugüne

Aslında ne oluyor ?

ABD, Katar’ı terörist devlet ilan etti. Sonra bir baktık ki Katar çevresindeki ülkelere ABD’den yüklü miktarda silah satılmış !!!

Kuzey Kore nükleer silah denemeleri yapmaya başladı. Sonra bir baktık ki ABD o bölgede ki ülkelere yüklü miktarda silah satmaya başlamış !!!

BOP-GBOP dediler ortadoğu karıştı. Kuzey Irak petrolleri 1927 de paylaşılmıştı antlaşma süresi 75 yıldı ve süresi dolmak üzere iken bir baktık ABD ve İngiltere Irak’ı işgal etmiş. Denk geldi demek !!!

Ortadoğu’da sınırlar yeniden çizilirken Türkiye karıştı. IŞİD, pkk, pyd, fetö derken ordu tasfiye edilmek istendi ve Türkiye sınırlar çizilirken iç işlerinde boğulmaya başladı.
Ortadoğu da sınırlar çizilirken bende varım diyemedi. Az çok bende varım diyecekti Rusya ve İran Genelkurmay Başkanları Türkiyeye sürpriz bir ziyaret yaparak, sakın ha dediler. Çizdiğimiz sınırı aşar bölgeye girerseniz kötü olur dediler ve gittiler.

Enerji hatları Türkiyeden geçmesin diye bölgede kürdistan kuruluyor ve Türkiye oyun dışı kalıyor.
Kıbrıs’ta neler oluyor, Kıbrıs elden gidiyor derken, ege adaları tek tek yunan işgaline uğruyor bile diyemeyen bir dünyada yaşıyoruz.
Ne oluyor ama bize nasıl görünüyor anlamak zor galiba…

İlginizi çekebilir

PAPA’NIN İSTİFASI

PAPA’NIN İSTİFASI

selyus