Hüseyin YELKENCİ

İstanbul’dan Yansıyanlar

Herkese teşekkür ederim

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Türkiye ve İstanbul’da ki bunca yoğunluğunun arasında bizim gibi fakirleri dikkate aldığı ve önemseyip gecemize katılarak bizleri onurlandırdığı için Rabbim kendisinden razı olsun ve yolunu açık eylesin.

Yazıma başlamadan önce bu fakir gecemize katılan herkese ama herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah CC. hepinizden razı olsun. Ödül gecesini yapmaktaki muradımız birbirini menfaatsiz seven ve birbirine saygılı olan büyük bir aile olabilmek. “Alanında İz Bırakanlar” ödül gecemizde inşallah bunun temellerini attık diye düşünüyorum.

 Salonda ödül alanları, destek vermeye gelenleri, gelmek isteyip te gelemeyenleri, uzaktan yakından tüm takipçilerimizi Allah için sevdiğimi ifade etmek istiyorum. Bir olalım, birlik olalım, birlikte daha büyük bir aile olalım.

Salonda sadece katılım yoğunluğu yaşamadık ve ayrıca samimi bir ortam da vardı. Tabi koltuk sayımız yaklaşık 800 civarında idi. Yoğun katılımdan dolayı birçok misafirimiz ayakta kaldı. Elimizde olmayan nedenlerden dolayı programı ayakta izlemek zorunda kaldıkları için kendilerinden özür dileriz.

Bundan 5 yıl önce Yerel Haber İstanbul ismiyle internet haberciliğe hızlı bir giriş yaparak okurlarımıza 3.5 yıl boyunca İstanbul’daki gelişmeleri aktardık. Aynı çizgide yeni ismimiz İstanbul Takipte Haber Sitesi olarak ta 16 aydır sürdürdüğümüz yayın hayatımıza daha yoğun ve güncel haber akışıyla devam ediyoruz.

Ödül gecemizi onurlandıran AK Parti Teşkilatlarının duayen isimleri de vardı.

AK Parti’nin girdiği bütün seçimlerle zaferle çıktı. Bu başarının arka planda ki usta isimlerinden olan, hem Genel Merkez Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı hem de Teşkilat Başkanı olarak bütün seçimlerde süreci başarıyla yürüten AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Mustafa Ataş başkanımız ve çok kıymetli ağabeyimize huzurlarınızda çok teşekkür ediyorum. Türkiye ve İstanbul’da ki bunca yoğunluğunun arasında bizim gibi fakirleri dikkate aldığı ve önemseyip gecemize katılarak bizleri onurlandırdığı için Rabbim kendisinden razı olsun ve yolunu açık eylesin.

Yine bir başka saygıyla bahsettiğimiz isim. AK Parti’nin Kurucu Üyesi, tecrübeli siyaset kadını, hanımefendi duruşu ve kucaklayıcı yaklaşımlarıyla İstanbul’un sevilen ablası olan, Türkiye Büyük Millet Meclisi Dilekçe Komisyonu Başkanı Sayın Av. Mihrimah Belma Satır, gecemize katılarak samimi duruşunu gösterdi. Allah kendisinden razı olsun.

Bir dönem kendisiyle Kadıköy İlçe Yönetiminde çalıştığım tecrübeli siyasetçi değerli İstanbul Milletvekilimiz Sayın Av. Hurşit Yıldırım’a alçak gönüllülüğü kadar güler yüzlü duruşuyla da kendini sevdiren İstanbul Milletvekilimiz Sayın Hasan Turan’a ve 2011 İstanbul Milletvekili adayı, samimi ve candan duruşlu Erzincan Milletvekili Sayın Av. Serkan Bayram’a gecemizi onurlandırdıkları için teşekkür ediyorum.

Yine tüm kategorilerde ödül alan herkesi tebrik ediyorum. Bu güzel gecemize renk katan bizi sevenlere, teşkilatlara, ödül alanlara ve okurlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Ayrıca gecemize destek verenlere de özellikle teşekkür ediyorum. Bir dahaki ödül gecesinde buluşmak dileğiyle…

selyus