Ana Sayfa Uncategorized 6 Nisan 2021

AK Parti’li belediye başkanları, Ekrem İmamoğlu’nu ti’ye aldı (!)

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, AK Parti’li ilçe Belediyelerin 10 yıldır uyguladığı ‘hoşgeldin bebek’ hizmetini yeniden keşfetmenin derdine düşünce ilçe belediye başkanları tarafından ti’ye alındı!

Ekrem İmamoğlu’nun yenidoğan bebeklere yönelik 4 aylık destek paketi, İstanbul’da AK Parti ilçe belediyeleri tarafından 10 yıldır uygulanıyor..

Sosyal medya hesabından bu konuyla ilgili paylaşım yapan İBB Başkanı İmamoğlu’nun “3 çocuk tavsiye etmek kolay da masraflarını karşılamak kolay değil. Yeni doğan bebeklerin tüm ihtiyaçlarını 4 ay karşılayabilecek destek paketini ihtiyaç sahiplerine ücretsiz dağıtmaya başlıyoruz” şeklindeki açıklamasına AK Parti’li belediyelerden cevaplar geldi.

AHMET POYRAZ: “İBB’YE DANIŞMANLIK DESTEĞİNE BİZ DE HAZIRIZ”

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz: “Çekmeköy. Benim Güzel Ailem… 8 yılda 24 bin ailemizin yeni üyesine ‘Hoş Geldin Bebek’ dedik. Bu projeyi ilk başlatan belediyelerden biriyiz. İBB’ye Danışmanlık desteğine biz de hazırız İsmet Başkanım.. Siz ne dersiniz Şeyma Döğücü Başkanım..” ifadelerini kullandı.

ŞEYMA DÖĞÜCÜ: “ŞU ANA KADAR 4 BİN 250 AİLEMİZİN SEVİNCİNE ORTAK OLDUK”

Sancaktepe Belediye Başkanı Avukat Şeyma Döğücü: “Sancaktepe ailesi olarak bizler de ‘Hoş Geldin Bebek’ uygulamasına destek oluyoruz. Şu ana kadar 4 bin 250 ailemizin sevincine ortak olup, Hoş Geldin Bebek dedik. Tabii ki bizler de İBB’ye danışmanlık desteğine hazırız Ahmet Başkanım. Siz ne dersiniz İlhan Ocaklı başkanım?”

ŞADİ YAZICI: “UZUN BİR SÜREDİR VERDİĞİMİZ HİZMETİ İBB YENİ KEŞFETMİŞ”

Tuzla Belediye Başkanı Doktor Şadi Yazıcı: “Diğer AK Parti ilçe belediyelerimiz gibi Tuzla Belediyesi olarak bizim de uzun bir süredir verdiğimiz hizmeti İBB yeni keşfetmiş 🙂 Bir nebze de olsa, örnek olabildiysek ne mutlu AK Belediyeciliği’ne. Kazanan halkımız olacaksa biz tüm tecrübelerimizi paylaşmaya hazırız”

AHMET CİN: “İBB İLE TECRÜBELERİMİZİ PAYLAŞMAYA HAZIRIZ”

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin: “Pendik Belediyemizin “Hoş Geldin Bebek” kampanyası 17.000 bebeğe ulaştı.

Hoş Geldin Bebek kampanyasını düzenlemeyi düşünen İBB ile tecrübelerimizi paylaşmaya hazırız.”

MEHMET TEVFİK GÖKSU: “BUNLAR EN AZ 10 YIL GERİDEN GELİYOR”

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili ve Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Zehra Zümrüt Selçuk’u etiketleyerek, “Esen Bebe projemizle, 10 yıldır biz bu işi Esenler’de zaten yapıyoruz Sayın Bakanım. Bunlar en az 10 yıl geriden geliyor” dedi.

LOKMAN ÇAĞIRICI: İBB’YLE, BİZ DE TECRÜBELERİMİZİ PAYLAŞMAYA HAZIRIZ”

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı: “Bağcılar Belediyesi son 10 yılda 50 bin aileyi ‘Hoşgeldin Bebek’ çantasıyla ziyaret etti. Yeni doğan destek paketi hazırlamayı ilk defa hayata geçecek bir proje gibi anlatan İBB’yle, biz de tecrübelerimizi paylaşmaya hazırız. Haydar Ali Yıldız başkanım var mısın sen de desteğe?” diye sordu.

İLHAN OCAKLI, ““YÜREĞİMİZDE SEVGİMİZDE KOCAMAN…”

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, “Yüreğimizde sevgimizde kocaman…

Gönül Belediyeciliğimizde en önemsediğim çalışmalarımızdan biri olan, Hoşgeldin Bebek paketlerimizi 62 mahallemizde, tüm ailelerimize kapı kapı ulaştırıyor, mutluluklarını paylaşıyoruz.

Pendik’te durum nedir @ahmetcinpendik Başkanım?”

selyus