Ana Sayfa Uncategorized 2 Kasım 2018

Başkan Hilmi Türkmen, “Üsküdar’da yaptığımız her eserin estetik duruşuna da önem veriyoruz”

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, “Taksici dostlarımızın da her fırsatta ifade ettiği gibi İstanbul’da taksi durakları konusunda hamdolsun Üsküdar iyi bir noktada. Üsküdar’da yaptığımız her eserin estetik duruşuna da önem veriyoruz.”

Üsküdar Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Selimiye Çiçekçi Taksi Durağı Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen tarafından hizmete açıldı.

Çiçekçi Taksi Durağı’nın açılış töreni 31 Ekim Çarşamba günü gerçekleşti. Açılış törenine Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, muhtarlar, taksiciler ve Üsküdarlı vatandaşlar katıldı.

Çiçekçi Taksi Durağı açılışında bir konuşma yapan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, “Taksici dostlarımızın da her fırsatta ifade ettiği gibi İstanbul’da taksi durakları konusunda hamdolsun Üsküdar iyi bir noktada. Üsküdar’da yaptığımız her eserin estetik duruşuna da önem veriyoruz. Taksi duraklarımız her mahallemizin yaşam alanı hâline geliyor. Taksici esnaf kardeşlerimizin aynen bizim gibi kamu hizmeti yaptığına inanıyorum. Çünkü insana yapılan her hizmet bir kamu hizmetidir. Taksi durağımız mahallemize hayırlı olsun.” dedi.

selyus