Ana Sayfa Uncategorized 12 Ağustos 2018

Başkan Türkmen, Kirazlıtepeli komşularıyla Şenol Güneş Parkı’nda buluştu

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in katılımıyla Kirazlıtepe Mahallesi Şenol Güneş Parkı’nda gerçekleşen akşam çayına vatandaşlar gösterdi. Mahalle sakinleri ikram edilen çay ve simitlerle boğaz manzaralı parkta piknik havası yaşarken çocuklar da mangala, satranç gibi zeka oyunları oynayıp yüz boyama etkinliği ile doyasıya eğlendiler.

Komşularına bir konuşma yapan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, “Burası altı otopark üstü park şeklinde çok güzel bir proje oldu, mahallemize nefes aldırdı, bu akşam burayı doldurdunuz, ayağınıza sağlık, hoşgeldiniz. Bu arada Valide Sultan gemimiz de 1. yılını doldurdu. 300 binden fazla vatandaşımız bu kültür hizmetimizden faydalandı. Üsküdar meydanımız da Ağustos sonu tam manasıyla bitiyor inşallah” dedi.

Metronun Yamanevler – Çekmeköy kısmının da haftaya açılacağı müjdesini veren Başkan Hilmi Türkmen daha sonra parktaki çocuklarla toplu fotoğraf çektirdi.

Çocuklara pamuk şeker ve patlamış mısır ikramı da yapılan buluşma, Başkan Hilmi Türkmen’in mahalle sakinleriyle sohbetiyle devam etti.

selyus