Ana Sayfa Uncategorized 28 Kasım 2022

Enes Ahmet Balaman ile Eminenur Balkaya evliliğe ilk adımlarını attılar

Demokrasi Birlik ve Kardeşlik Derneği Genel Sekreteri, Akit Gazetesi Köşe Yazarı ve Akit Televizyonu Program Yapımcısı Sabri Balaman’ın oğlu Enes Ahmet Balaman, Eminenur Balkaya ile evliliğe ilk adımını attı.
Sancak Palas Salonu’nda gerçekleşen düğünde çiftlilerin nikahını Sancaktepe Belediye Başkanı Avukat Şeyma Döğücü kıydı.


Nikah şahitliklerini ise İçişleri eski Bakanı Muammer Güler, AK Parti İstanbul Milletvekilleri Hasan Turan ile Avukat Serkan Bayram, Yalova Valisi Muammer Erol, Merkez Valisi Süleyman Karaman, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, Akit TV Yönetim Kurulu Başkanı Osman Nuri Karahasanoğlu, eski Ağrı Milletvekili Cemal Kaya, Sancak Belediye Başkanı Nusret Koçin, Adaklı Belediye Başkanı Zeki Işık, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Turgay Akpınar, AK Parti Şile İlçe Başkanı Erdoğan Akgül, bir çok bölge dernek başkanı yaptı.

Gecede bir konuşma yapan Sabri Balaman, “Evlatlarımızın muradına erdiği böyle özel bir günümüzde bizleri onurlandırdınız. Allah sizlerden razı olsun. Yol arkadaşlarıyla yol yürümek son derece önemli. Şeyma Başkanımızın programlarını yakından takip ediyorum. Çok güzel işlere imza atıyor. O emekleriyle birlikte bizleri temsil ediyor. Allah razı olsun. Vekillerimiz ve bakanlarımız da hak keza bizleri temsil ediyor. Siz davetlilerimizin katılımı ile aile ortamı içinde bu mutlu gecemizde buluştuk. Tekrar teşekkür ederim. Ayağınıza sağlık” dedi.

selyus