Ana Sayfa Uncategorized 8 Şubat 2022

Gelecek Partisi’nden elektrik zamlarına mumlu tepki

DOĞALGAZ VE ELEKTRİK ZAMLARI GERİ ALINSIN!

Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanlığı, doğalgaz ve elektriğe gelen son zamları mum ışığında gerçekleştirdikleri toplantıyla protesto etti. İstanbul İl Başkanı Avukat İsa Mesih Şahin’in resmi sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda: “Zamlara farkındalık oluşturmak için yönetim toplantımızı mum ışığında yaptık. Umarım bu tabloya mecbur kalmayız. Doğalgaz ve elektrik zammı geri alınsın.” ifadelerine yer verdi.

Paylaşılan video yoğun ilgi görerek sosyal medyada üst sıralara yükseldi. Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanlığı Basın Müşavirliği’nden edinilen bilgiye göre videonun amacı gelen son zamlar hakkında bir farkındalık ortaya koyabilmek. İşte İl Başkanı Şahin’in o sözleri:
“Sevgili İstanbullular, son zamanlarda evlerimizde ve iş yerlerimizde can yakan fahiş elektrik ve doğalgaz faturalarıyla karşı karşıyayız. Son yapılan zamlarla birlikte vatandaşlarımızın bu konuda ciddi anlamda sorun yaşadığını üzülerek görüyoruz. Ülkeyi yöneten iktidarınsa bu konudaki krizi yönetemediğini de hep beraber görüyoruz. Zamlara, fahiş zamlara farkındalık uyandırma adına bu toplantımızı mum ışığında yapmak istedik. Umarız önümüzdeki süreçte toplantılarımızı bu tabloda yapmak zorunda kalmayız. Gelecek Partisi olarak son zamanlarda yaptığımız çağrıyı tekrarlıyoruz, elektrik ve doğalgaz zamları geri alınsın.”

selyus