Ana Sayfa Uncategorized 28 Ağustos 2021

Sancaktepe Belediyesi Meydan Park’ta çocuklar için eğlence vakti

Sancaktepe Belediye Başkanı Avukat Şeyma Döğücü, “Meydan Park’ta gerçekleştirdiğimiz şenliğe katılan yavrularımızla birlikte gülüp, birlikte eğlenmek tarifsizdi. Bu etkinliğimize yoğun katılım gösteren herkese teşekkür ediyorum”

Sancaktepe Belediyesi tarafından açık hava yaz akşamları etkinlikleri kapsamında düzenlenen çocuk şenliği Meydan Park’ta düzenlenen çeşitli aktivitelerle gerçekleşti.

Sancaktepe’li çocukların yoğun ilgi gösterdiği ve Sancaktepe Belediye Başkanı Avukat Şeyma Döğücü’nün de katıldığı etkinlikte yapılan gösteriler 7’den 70’e tüm izleyicilere keyifli anlar yaşattı.

Misafirlere çeşitli ikramlarında yapıldığı çocuk şenliğinde Jonglör ve İllüzyon gösterileri, çocuk müzikleri, tiyatro oyunu ve Animasyon filmi ile başta çocuklar olmak üzere katılımcılar tarafından büyük ilgiyle izlendi.

ÇOCUKLARI VE AİLELERE YÖNELİK ETKİNLİKLER

Meydan parka giderek çocukların eğlencesine ortak olan Sancaktepe Belediye Başkanı Avukat Şeyma Döğücü, Belediyenin sosyal ve kültürel etkinliklerine gösterilen ilginin kendilerini mutlu ettiğini ifade ederek “Yapacağımız bu sosyal ve kültürel etkinliklerle çocuklarımız ve aileleri biraz olsun yaz sıcağının bunaltıcı etkisinden kurtulabilme imkânına sahip olacak. Özellikle çocuklarımız eğlenceli vakitlerle tatillerinin son günlerini dolu dolu geçirecek. Ayrıca bizler için keyifli ve bir o kadar da özel bir günü daha geride kaldı. Meydan Park’ta gerçekleştirdiğimiz şenliğe katılan yavrularımızla birlikte gülüp, birlikte eğlenmek tarifsizdi. Bu etkinliğimize yoğun katılım gösteren herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

selyus