Ana Sayfa Uncategorized 22 Eylül 2019

Sancaktepe Belediyesi TEKNOFEST’te

Hafta sonu olması sebebiyle Sabah saatlerinden itibaren İstanbulluların yoğun ilgi gösterdiği TEKNOFEST’e Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü de katıldı.

İstanbul Havacılık Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST’te Sancaktepe Belediyesi de yerini aldı.

Sabah saatlerinden itibaren başlayan festivalin yapıldığı etkinlik alanına yüzbinlerce vatandaş ve öğrenci geldi. Alanda bulunan uçaklara yoğun ilgi gösteren vatandaşlar uzun süre uçakları inceledi.

Sancaktepe Belediyesi tarafından ilçede bulunan öğrencilerin festivale katılması için otobüs seferleri düzenlendi. Yoğun ilginin yaşandığı TEKONFEST’e Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü de katıldı. Sancaktepe Belediyesi tarafından kurulan stanttı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, AK Parti İstanbul Milletvekili Emine Sare Aydın Yılmaz ve Vakıf Katılım Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Öztürk Oran ziyaret etti.

İstanbullular, 6 gün süren etkinlikte Sancaktepe Belediyesi Gençlik Merkezi, Enderun Mektebi, Bilgievleri ve Bilim Merkezi’mizin faaliyetlerini sergilediği stanta yoğun ilgi gösterdi.

Ziyaretçiler etkinlik alanında Türk Yıldızları, Solo Türk, Hürkuş ve Atak Helikopterlerinin gösterilerini izleme fırsatı yakalayarak eşsiz bir deneyime sahip oldular.

selyus