Ana Sayfa Uncategorized 2 Eylül 2018

Yıldız Tilbe, Allah kitap deyince, kitapsızlar müthiş rahatsız oldu..!!

Türkiye’nin vatansever ünlü sanatçısı Yıldız Tilbe, Allah kitap deyince, kitapsızlar müthiş rahatsız oldu..!! Drawin’e inanmadığı için olmadık hakaretleri maruz kalan Yıldız Tilbe, bu aşağılık mahlukatlara sosyal medya hesabından gerekli cevapları verdi. Tilbe kendisine saldıran ve hakaret edenlere medenice cevap verdi.

YILDIZ TİLBE, SOSYAL MEDYADAN SALDIRANLARA CEVAP VERDİ

Kendisine yapılan ağır hakaretleri, edenlere havale eden Yıldız Tilbe, “Düşüncelerim her zaman özgürdür inançlarım gibi. Darwin’miş! Darwin bana kurban olsun, İslamiyet’e de.

Kaç gündür Allah’ıma kitabıma inançlarıma kutsal her şeyime demediklerini bırakmadılar, Allahtan değil kör şeytanlarından bulasıcalar.

He he nemalanıyorum Allah’tan.

İşte böyle ayırımcısınız, Cumhuriyette benimdir Allah’ta, Atatürk’ü de çok seviyorum Said’i Nursi’yi de. Kimden izin alacaktım, Tramp’tan mı?

Bu yeteneği bana Allah verdi, size kalsa çoktan almıştınız ama yok öyle yağma, ondan güçlü değilsiniz

Müslümanım Elhamdülillah bunu söylemem niye şov olsun, adım yıldız gibi soyadım Tilbe gibi Müslümanım, sanki onlara Müslümansınız demişim gibi ağır geliyor, siz değil, benim Müslüman, siz de neyseniz osunuz, sorun yok!

Başka bir insanın diline dinine inançlarına kutsalına saldıran her insan ilkeldir, Allah herkesin tercihini kendi iradesine bırakmış. Saygı duyulmuyorsa medeni olunmaz!”

selyus