Ana Sayfa ÇEVRE 14 Ekim 2022

Ümraniye’de taksici ile motokuryeci yumruk yumruğa kavga etti

Ümraniye’de cadde üzerinde yol verme sebebiyle taksici ile motokurye arasında tartışma çıktı. Kısa sürede büyüyen tartışma yumruklu kavgaya dönüşürken, o anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Olay, Ümraniye Sütçü İmam Caddesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, cadde üzerinde seyir halindeki motokurye ile taksici arasında yol verme yüzünden tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede büyüyerek yumruklu kavgaya dönüştü. Taksici ve kuryenin birbirine girdiği kavgayı çevredeki vatandaşlar araya girerek ayırdı. Kavga anı ise bir vatandaşın cep telefonunu kamerasına yansıdı.

“İTİŞ KAKIŞ OLDUKTAN SONRA BİRBİRLERİNE GİRDİLER”

Kavgaya tanık olan Miraç Burkut, “Biz burada esnafız, motor taksicinin yanından geçerken galiba sıkışmış, küfretmiş. Taksici de ‘Sen bana mı küfrettin’ diye aşağıya indi. Motorcu küfretmediğini söyledi ama taksici bayağı kendinden emindi. Sonra biraz itiş kakış olduktan sonra taksici bu sefer motorcuya küfretti. Birbirlerine girdiler. Sonra taksici arkadaş, arabadan bir şey aldı. Birbirlerine saldırmaya başladılar. Esnafın araya girmesiyle sağa sola dağıldılar” dedi.

selyus