Ana Sayfa İÇ POLİTİKA 30 Eylül 2015

Adaylarda yoğun tempo

AK Parti İstanbul 1. Bölge milletvekili adaylarının 1. sırasından 31. sırasına kadar hepsi hem tecrübeli hem de tanınmışlık oranı çok yüksek. Saha çalışmalarında seçmene karşı karşıya geldiklerinde bu durum kendilerine büyük bir avantaj sağlıyor ve motivasyonu yüksek olan verimli bir çalışma gerçekleşiyor.

AK Parti 1. Bölge SKM programları yoğun bir şekilde tüm hızıyla sürüyor. Tüm Türkiye’de olduğu gibi İstanbul Anadolu Yakası’nda da çalışmalarını yürüten AK Parti Teşkilatlarına uyku yok, hastalanmakta yasak. Seçim çalışmalarıyla ilgili örnek olacak güzel bir sözü hatırlayacak olursak. 1. Bölge Milletvekili Adayı Av. Hurşit Yıldırım, AK Parti Kadıköy İlçe Başkanı iken hem üç kademe yönetim kurulunu hem de mahalle teşkilatlarını seçim çalışmalarına motive etmek için “Ben size hastalanmayı yasaklıyorum” derdi.

Şimdi de durum aynı. Zaman darlığı nedeniyle yoğun tempoda sahada olmak gerekliliğine inanan milletvekili adayları gittikleri ilçelerde yoğun tempoda dop dolu seçim çalışmaları yürütüyorlar.

AK Parti İstanbul  1. Bölge milletvekili adaylarının 1. sırasından 31. sırasına kadar hepsi hem tecrübeli hem de tanınmışlık oranı çok yüksek. Saha çalışmalarında seçmene karşı karşıya geldiklerinde bu durum kendilerine büyük bir avantaj sağlıyor.

AK Parti’nin 13 yıllık iktidar döneminde yaptığı önemli icraatları ve projeleri teklemeden anlatabilen bir aday profiline hakim olan İstanbul, üç bölgede de büyük bir patlama yapacağı bekleniyor.

selyus