Ana Sayfa İÇ POLİTİKA 21 Ocak 2021

Ataşehir teşkilatlarına ağabeylik yapacak isim İsmail Erdem, görevi devraldı

AK Parti Ataşehir 5. Olağan İlçe Kongresi, covid -19 ile mücadele kapsamında pandemi tedbirleri ile gerçekleşti. Kongrede AK Parti’nin tecrübeli siyaset adamı İsmail Erdem seçilerek yeni ilçe başkanı oldu.

AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı İsmail Erdem, kongrenin sonunda listesine yazdığı yönetim kurulu üyeleri ile birlikte fotoğraf çektirerek, “Bu güçlü kadroyla 2023 Genel Seçimlerde çıtayı yükselteceğiz ve 2024 Yerel Seçimlerde ise Ataşehir Belediyesi’ni almaya geliyoruz” mesajını verdi… 

Zübeyde Hanım Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü Konferans Salonunda yapılan ilçe kongresine AK Parti Genel Başkan Yardımcıları, AK Parti MKYK Üyeleri Mustafa Ataş, İffet Polat, Tuğba Işık Ercan, Milletvekilleri; Av. Serkan Bayram, Eyüp Özsoy, Şirin Ünal, Av. Abdullah Güler, Ahmet Berat Conkar, Şamil Ayrım, İsmet Uçma, Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü, Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin ve Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi Esma Ersin, Elif Gülsüm Yılmaz, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Kalender İlhan, İl Gençlik Kolları Başkanı Osman Tomakin, AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, Ümraniye, Kağıthane, Kadıköy, Sancaktepe, Maltepe İlçe Başkanları, AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı Mehmed Emin Özkaya, Kadın Kolları Başkanı Neslihan Yurtdagül, Gençlik Kolları Başkanı Fatih Kayacı, belediye meclis üyeleri, mahalle başkanları ve delegeler katıldı.

“İSMAİL ERDEM BAŞKANIM VE EKİBİNİ TEBRİK EDİYORUM”
Kongrede ilk konuşmacı olan AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı Mehmed Emin Özkaya, “Ataşehir İlçe Başkanlığı’mızın 5. olağan kongresinin, milletimiz ve teşkilatımız için hayırlara vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum. Göreve seçilen 2019 Yerel Seçimleri ile gece gündüz demeden omuz omuza çalıştığım İsmail Erdem Başkanım ve yönetim kurulu üyelerini değerli dava arkadaşlarımı şimdiden tebrik ediyorum” şeklide konuştu.

MİLLETVEKİLİ SERKAN BAYRAM, “İSMAİL ERDEM VE EKİBİ İLÇEMİZE ÇOK ŞEY KATACAKTIR İNANIYORUM”
Ataşehir Kurucu Üyesi ve Koordinatör Milletvekili Av. Serkan Bayram, “Kurucu yönetim kurulu üyesi olarak bu ilçede görev aldım. Ataşehirimiz içimizde bir ukte olarak kaldı. Mahalle teşkilatlarında nice arkadaşlarımız seferber olduk. İnşallah en kısa zamanda Ataşehir’de Ak Partili belediyeciliği buluşturacağız. İnanıyorum İsmail Erdem ile bunu başaracağız. Sabredeceğiz ve mücadeleden vazgeçmeyeceğiz. İnşallah inandığımız yolda 2023 – 2024 seçimlerinde muzaffer olacağımızı düşünüyorum. Önce kendi mahallelerimizdeki seçmenleri sonrasında diğer mahallelerdeki seçmenleri ikna edeceğimize inanıyorum. Bugüne kadarki yönetimlerde görev alan tüm ilçe başkanlarına müteşekkirim. İsmail Erdem ve ekibi ilçemize çok şey katacaktır inanıyorum” diye konuştu.

“TÜRKİYE’NİN GELECEĞİ HEPİMİZİN SORUMLULUĞUNDA
Kongre’de oy verme işleminin ardından sahnede delegeleri ve partilileri selamlayan AK Parti’nin yeni İlçe Başkanı İsmail Erdem, “Görevi devraldığım sayın Mehmed Emin Özkaya beye ve yönetim kurulu üyelerine şükranlarımı sunarım. Ataşehir AK Parti ilçe teşkilatında bizlerle beraber resmi görev alan yönetim kurulu üyelerimizi tebrik ediyorum. Cenab-ı Hakk bizleri Muaffak eylesin. Dostlarımızdan sevenlerimizden hayır dualar beklerim. Yol uzun, ülkemize hizmete hep birlikte devam edeceğiz. 2019 yerel seçimlerinde, Ataşehir’de şahsıma belediye başkanlığı için oy veren 115.000 Ataşehirli gönüldaşlarımızla 2023 – 2024 hedeflerine hep birlikte yürüyeceğiz Yol uzun; ancak gönüller birleştikten sonra aşılmayacak engel yok. Türkiye’nin geleceği hepimizin sorumluluğunda. Erdem konuşmasının ardından tebrikleri kabul etti” dedi.

AK PARTİ ATAŞEHİR İLÇE YÖNETİM KURULU LİSTESİ VE İL DELEGELERİ

selyus