Ana Sayfa İÇ POLİTİKA 2 Mayıs 2021

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mahruze Keleş teyzeyi evinde ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tuzla’da işçilerle bir araya geldiği iftarın ardından Sultanbeyli’de yaşayan Mahruze Keleş teyzeyi evinde ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, sürpriz ziyaretinin ardından mahalleli ile bir araya geldi.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun seçimlerde kendine oy vermesi yönünde ikna edemediği hatta daha sonra CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nu da ziyarete götürdüğü Mahruze Keleş, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı dairenin girişinde gördüğünde bugünleri de kendisine nasip ettiği için Allah’a dua ettiği görülüyor. 

1 Mayıs İşçi Bayramı dolayısıyla Tuzla’da bulunan bir fabrikada işçilerle bir araya gelerek iftar açan Cumhurbaşkanı Erdoğan, iftar programının ardından kendisiyle görüşmek isteyen Sultanbeyli’deki Mahruze Keleş’i evinde ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mahruze Keleş’i ziyaretinin ardından Sultanbeyli’de mahalleli sakinleri ile de bir araya geldi. Balkondan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı gören vatandaşlar tezahüratlarda bulundu.

“CUMHURBAŞKANIMIZ GELİNCE DÜNYALAR BENİM OLDU”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Mahruze Keleş, “Cumhurbaşkanımız geldi, dünyalar benim oldu. Sanki yeniden doğmuş gibi oldum. O dünyaların cumhurbaşkanı. Çok sevindim, çok şaşırdım. Rabbim ona uzun ömürler versin. Süleyman Soylu’yu da bekliyorum. Onu da çok seviyorum. Torunlarıma başörtü getirdi, onlar da örtünecek. Böyle bir cumhurbaşkanı başka hiçbir yerde yok” diye konuştu.

selyus