Ana Sayfa İÇ POLİTİKA 5 Kasım 2021

İBB çalışanı Utkan Baştürk, “Tevfik Göksu ve Bilal bana hesap vereceksiniz!”

İBB Destek Hizmetleri Müdürlüğünde çalışan Utkan Baştürk, sosyal medya paylaşımlarında ve Esenler Belediyesi Çağrı Merkezi’ni arayarak Esenler Belediye Başkanı, İBB AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Tevfik Göksu’yu tehdit etti. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in portresi önünde fotoğraf çektirdiği görülen Baştürk’ün ayrıca “Tevfik Göksu ve Bilal bana hesap vereceksiniz”diye tehdit paylaşımı var.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, İBB’de Destek Hizmetleri Müdürlüğünde görevli personel Utkan Baştürk’ün tehditlerine ve ağır hakaretlerine maruz kaldı. İBB tarafından bu dönemde CHP referansıyla işe girdiği belli olsn ve İYİ Partili olduğu iddia edilen Utkan Baştürk’ün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar kamuoyunda infiale sebep oldu.

Esenler Belediyesini arayıp hakaretler etti

Esenler Belediye Başkanı ve İBB AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Tevfik Göksu’yu Facebook hesabı paylaşımlarıyla tehdit eden Utkan Baştürk’ün, Esenler Belediyesi Çağrı Merkezi üzerinden de tehdit ve hakaretlerde bulunduğu öğrenildi. Baştürk’ün, Esenler Belediye Başkan Danışmanı Abdullah Aksu’yla yaptığı görüşmede, Aksu’ya da tehdit, hakaret ve küfürler savurduğu öğrenildi.

selyus