Ana Sayfa İÇ POLİTİKA 1 Şubat 2024

Kadem Ekşi, MARMAS yöneticileri ve üyeleri ile biraraya geldi

Cumhur İttifakı Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, seçim kampanyası kapsamında Marmara Motorlu Araç Satıcıları Derneği (MARMAS) yöneticileri ve dernek üyeleriyle kahvaltıda buluştu. Maltepe Cemil Usta’da yapılan programa AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Erdoğan Akkaya da katıldı.


MARMAS Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Erdem ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hacı Mehmet Altındaş, Ekşi’yi memnuniyetle karşıladı. Ekşi, seçim vaatlerini paylaşmanın yanı sıra, dernek üyelerinin sektördeki sorunları ve beklentileri hakkında da bilgi aldı. Ziyaret sırasında yapılan konuşmalarda, yerel yönetim ile işbirliği ve iletişimin önemi vurgulanırken, Maltepe’nin ve bölgenin kalkınması için yapılacak çalışmalar ele alındı. Ekşi, MARMAS üyelerine destek sözü verirken, seçim sürecinde işbirliği içinde olacaklarını belirtti.


Bu ziyaret, Ekşi’nin yerel esnaf ve derneklerle olan diyalogunu güçlendirmesi ve seçmenlerin beklentilerini doğrudan dinleyerek politika oluşturmasına yönelik önemli bir adım olarak değerlendirildi.

selyus