Ana Sayfa İÇ POLİTİKA 28 Ocak 2024

Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi’den gençlerle boğaz gezisi

Cumhur İttifakı’nın Maltepe Belediye Başkan Adayı Kadem Ekşi, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Osman Boyraz’ın desteğiyle Tokatlılar ve Fatih’in Nesli Derneği tarafından düzenlenen özel bir gemi gezisine katıldı. Üsküdar Valide Sultan Gemisi’nde yapılan geziye, 350 kişi katıldı.

Geziye, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Osman Boyraz, Maltepe Yeşilay Şube Başkanı Serdar Denizmen, AK Parti Kadın Kolları İl Başkan Yardımcısı Tuğba Yılmaz, Fatih’in Nesli Gençlik ve Eğitim Derneği Başkanı ve Tokatlılar Derneği İstişare Kurulu Başkanı Bülent Gürpınar, Fatih Sultan Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Fatma Kalyoncuoğlu’nun da iştirak etti.

ÇAY SİMİTLE MALTEPE’Yİ SEYRE DALDILAR

Geminin güvertesinde çay simit eşliğinde Maltepe manzarasını seyre dalan ekip, Maltepe’nin güzellikleri ve potansiyeli üzerine sohbet etti. Tokatlıların desteğini her zaman hissettiklerini söyleyen Ekşi kendilerine teşekkür etti. Bu gezinin kendilerine çok iyi geldiğini ve yoğun seçim sürecinde moral depoladıklarını da belirten Ekşi, Maltepe’nin geleceği ve projeleri hakkında Fatih’in Nesli Derneği’ndeki gençlerle fikir alışverişinde bulundu.

selyus