Ana Sayfa YEREL YÖNETİMLER 15 Ocak 2020

Sancaktepe Belediyesi memurlarının Sosyal Dengesi için imzalar atıldı

Sancaktepe Belediyesi ile Belediye ve Özel İdare Çalışanlar Birliği (Bem-Bir-Sen) arasında memur personele yönelik Sosyal Denge sözleşmesi düzenlenen törenle imzalandı.

14 Ocak Salı günü gerçekleşen imza töreninde Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü, Bem-Bir-Sen 7 No’lu Şube Başkanı Harun Kopuz ve memurlar hazır bulundu.

İmza Töreninde bir konuşma yapan Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü, “Memur personellerimizi kapsayacak kanuni limiti en üst seviyesinden, herkese eşit bir şekilde yararlanacağı ‘Sosyal Denge’ ödeme konusunda sendika ile yapılan olumlu görüşmeler sonucunda mutabakata vardık. Bu sözleşmenin personellerimizi daha çok motive edici ve hep birlikte Sancaktepe halkına daha çok hizmet etme şevkimizi arttıracağına inanıyorum. Bizler insanımıza hizmet etmekle mükellefiz. Bundan sonra daha çok azimle çalışacağınıza olan inancım tamdır” şeklinde konuştu.

Bem-Bir-Sen 7 No´lu Şube Başkanı Harun Kopuz ise yaptığı konuşmada, “Belediye Başkanımız Av. Şeyma Döğücü’ye, memur arkadaşlarımız adına düzenlemiş olduğu bu anlamlı günde, sizlerle birlikte olmaktan gurur duyduğumuzu belirtmek isterim. Belediye başkanımız bir kez daha nezaketlerinden ödün vermemiş, sizleri ve bizleri böyle güzel bir ortamda buluşturarak sevincimizi Sosyal Denge Sözleşmesi imza töreni ile taçlandırmıştır.” dedi.

Atılan imzalardan sonra Bem-Bir-Sen 7 No´lu Şube Başkanı Harun Kopuz, Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü´y e çiçek takdim ederek teşekkürlerini sundu.

selyus