Ana Sayfa YEREL YÖNETİMLER 24 Ocak 2023

Şile Belediyesi “Adım adım yerinde hizmet” çalışmalarına Kurfallı mahallesinde devam etti

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, “Adım Adım, Yerinde Hizmet” çalışmalarımızın 32’cisini Kurfallı Mahallemizde gerçekleştiriyoruz. Mahalle muhtarımıza ve mahalle halkına yaptıkları güzel ev sahipliği için teşekkür ediyoruz. İlçemiz genelinde sahada eksik olan ne varsa yerinde görerek tespit ediyor ve müdahale ediyoruz.”

Şile Belediyesi sürdürülebilir belediyecilik anlayışı ile ilçe genelinde hayata geçirdiği “Adım Adım Yerinde Hizmet” çalışmalarına 32. Durağı olan Kurfallı ile devam etti. Kurfallı Mahallesi’ne bağlı Mansur yerleşkesini de kapsayan çalışmalar öncesi kahvaltı programında vatandaşlarla bir araya gelindi ve mahallenin ihtiyaçları yerinde tespit edilerek, gerekli çalışmalar tamamlandı.

ŞİLE BELEDİYE BAŞKANI İLHAN OCAKLI: “‘ADIM ADIM, YERİNDE HİZMET’ ÇALIŞMALARIMIZA ARA VERMEDEN DEVAM EDECEĞİZ’’

Kurfallı Mahallesi’ndeki çalışmalar öncesi gelenekselleşen kahvaltı programı ile vatandaşlarla bir araya gelen Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, mahalleli ile sohbet ederek, talep, öneri ve görüşleri yerinde dinledi. Şile’de her mahalleye yaz kış demeden hizmet ulaştırmanın gayreti içerisinde olduklarını belirten Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı, “Adım Adım, Yerinde Hizmet” çalışmalarımızın 32’cisini Kurfallı Mahallemizde gerçekleştiriyoruz. Mahalle muhtarımıza ve mahalle halkına yaptıkları güzel ev sahipliği için teşekkür ediyoruz. İlçemiz genelinde sahada eksik olan ne varsa yerinde görerek tespit ediyor ve müdahale ediyoruz. Orta ve uzun vadede yapılacak olan bütün çalışmalarımızı planlayarak, tüm arkadaşlarımız ile birlikte hizmetleri yerine getiriyoruz. Adım Adım Yerinde Hizmet çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz” dedi.

“ŞİLE MAHALLELERİNİN A’DAN Z’YE TÜM İHTİYAÇLARI İÇİN “ADIM ADIM YERİNDE HİZMET”

Şile Belediyesi’ne bağlı tüm birimlerin hazır bulunduğu ve Şile’deki her bir mahallenin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçları için gerçekleştirilen “Adım Adım Yerinde Hizmet” çalışmalarının 32. durağı olan Kurfallı  Mahallesi’nde; ot biçme ve peyzaj çalışmaları, park onarım, cami temizliği, asfalt yama, bakım-onarım ve kilit taş onarımı, genel bakım onarım çalışmaları ile sağlık taraması, geri dönüşüm ve sıfır atık bilgilendirme çalışmaları ve Şile Kart üyelik hizmeti gibi birçok hizmet mahalle ile buluştu.

selyus