Ana Sayfa Uncategorized 6 Şubat 2018

AK Parti Ümraniye İlçe Teşkilatı önce gruba katıldı, ardından Ataş’ı ziyaret etti

AK Parti Ümraniye İlçe Teşkilatı Ankara ziyaretlerinde önce partinin grup toplantısına katılarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasını dinlediler, ardından da Teşkilatlanmadan Sorumlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş’ı makamında ziyaret ettiler.

AK Parti Ümraniye İlçe Teşkilatı, Ankara’ya çıkarma yaptı. Önce partinin grup toplantısına katılarak Genel Başkan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı dinlediler. Ekibin başkanlığını Ümraniye Belediye Başkanı Maliki Ejder Batur’un yaptığı Ümraniye Teşkilatı daha sonra milletvekillerini de ziyaret ettikten sonra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş’ı da makamında ziyaret ederek yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Genel Merkez Teşkilatlanma Başkanı Ataş ise “Genel Merkez’de ziyaretimize gelen İstanbul, Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları, Belediye Başkan Yardımcıları, İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ve Mahalle Başkanlarımıza nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretin sonunda Ümraniye Belediye Başkanı Maliki Ejder Batur, Teşkilatlanmadan Sorumlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş’a Ümraniye Belediyesi Meslek Edindirme Kursu öğretmenleri tarafından yapılan yaldız işlemeli zemzem takımını takdim etti.

selyus