Ana Sayfa İÇ POLİTİKA, Uncategorized 12 Şubat 2018

İstanbul’un AK Kadınlarına moral kampı

AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Abant’ta düzenlenen ‘İstişare ve Değerlendirme’ kampında moraller yüksekti. AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Av. Şeyma Döğücü’nün öncülüğünde gerçekleşen Abant buluşmasında ‘Zeytin Dalı Harekatı’ da konu olarak işlendi.

Özellikle tüm ekibi bir arada tutma, moral ve motive etme anlamında önem arz eden toplantıya Teşkilatlanmadan Sorumlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, 22, 23, 24’üncü dönem İstanbul Milletvekili, AK Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Üyesi Halide İncekara katılarak tecrübelerini aktardılar.

Katılımcılara teşekkür eden AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Av. Şeyma Döğücü, “Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilatlanma Başkanımız Sayın Mustafa Ataş ve Genel Başkan Danışmanımız, AK Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Üyesi Sayın Halide İncekara’nın katılımıyla İl Asil, Yedek Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve İlçe Başkanlarımızın yer aldığı ‘İstişare ve Değerlendirme’ toplantımızı gerçekleştirdik. Tüm ekibimizin büyüklerimizin tecrübelerinden yararlandığı çok verimli bir toplantı oldu” dedi.

Toplantının sonunda başarılı çalışmaları ve partilerine verdikleri katkılardan dolayı İlçe Kadın Kolları Başkanları ile İl Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür plaketi verildi.

selyus