Ana Sayfa KÜLTÜR-SANAT 30 Nisan 2016

Beykoz’da en iyi fotoğraflar ödüllendirildi

Beykoz Belediyesi tarafından 52. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet turu kapsamında düzenlenen “52.  Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu- Beykoz Etabı” konulu fotoğraf yarışmasında birinciliği Okan Özdemir, ikinciliği Soner Eker ve üçüncülüğü ise Kenan Demir kazandı. Mansiyon Ödülünü ise Gencebay Gür aldı.

Beykoz Belediyesi tarafından 52. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet turu kapsamında düzenlenen “52.  Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu- Beykoz Etabı” konulu fotoğraf yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi.

Organizasyonu en iyi anlatan fotoğrafın seçildiği yarışmada birinciliği  Okan Özdemir, ikinciliği Soner Eker ve üçüncülüğü ise Kenan Demir kazandı. Mansiyon Ödülünü ise Gencebay Gür aldı.  

Birinciye 1000 TL, ikinciye 750 TL, üçüncüye ise 500 TL ödül verildi.  

Ödül töreni için İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen geceye Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, İstanbul Belediyeleri Fotoğrafçıları ve Kameramanları Platformu (İSFOKAP) üyeleri katıldı.

Fotoğrafçıları kutlayan ve ödüllerini takdim eden Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu’na ev sahipliği yapmaktan gurur duyduklarını ifade ederek  ilçenin adını duyuracak yarışma organizasyonlarına devam edeceklerini söyledi.

Gecenin sonunda yarışmaya katılan gazeteciler ve davetlilerle birlikte aile fotoğrafı çekildi.  

Yarışmada dereceye girenler şöyle;  

1. Okan Özdemir

2. Soner Eker

3. Kenan Demir

Mansiyon: Gencebay Gür 

selyus