Ana Sayfa Uncategorized 8 Nisan 2021

AK Parti’li MYK Üyelerinden Anadolu Ajansına kuruluş yıldönümü kutlaması

AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, Anadolu Ajansının (AA) 101. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla birer kutlama mesajı yayımladılar.

GENEL BAŞKANVEKİLİ NUMAN KURTULMUŞ AA’NIN 101. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLADI

Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Anadolu Ajansının (AA) kuruluşunun 101. yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Twitter hesabından paylaşımda bulunan Kurtulmuş, AA’nın dünyanın en büyük haber ajanslarından biri olarak her türlü koşul altında kaliteli ve başarılı yayıncılığını sürdürdüğünü belirtti.

Kurtulmuş, “Türkiye’nin gururu ve medyadaki gücü Anadolu Ajansının 101. kuruluş yılını tebrik ediyorum.” ifadesini kullandı.

SÖZCÜSÜ ÇELİK, AA’NIN 101. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLADI

AK Parti Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Anadolu Ajansının (AA) 101. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Çelik, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, AA’nın yurt içi ve dışındaki yaygın haber ağıyla Türkiye’nin dünyaya anlatılması ve dünyadaki gelişmelerin aktarılmasında önemli bir rol oynadığını vurguladı.

AA’nın 101’inci kuruluş yıl dönümünü kutlayan Çelik, çalışanları tebrik etti, başarılar diledi.

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SARIEROĞLU, AA’NIN 101. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLADI

Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, Anadolu Ajansının (AA) 101. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Sarıeroğlu, “Ülkemizin bir asırlık serüvenine tanıklık eden, dünyanın dört bir yanında büyük emeklerle çalışmalarını sürdüren Anadolu Ajansının 101’inci kuruluş yıl dönümünü kutluyorum.” mesajını paylaştı.

selyus