Ana Sayfa ATLETİZM 3 Nisan 2016

Sancaktepe Bahar Koşusu’na yoğun katılım

Sancaktepe Belediyesi ve Sancaktepe Kent Konseyi tarafından 31 Mart Perşembe günü düzenlenen Bahar Koşusu yoğun katılım altında gerçekleşti.

Sancaktepe Belediyesi ve Sancaktepe Kent Konseyi tarafından düzenlenen Bahar Koşusu yoğun katılım altında gerçekleşti. Koşunun startını Sancaktepe Kaymakamı Feyzullah Özcan İle Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem birlikte verdiler.

31 Mart Perşembe günü 3 km üzerinden gerçekleşen ve 4 farklı kategoride 671 sporcunun katıldığı yarış Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem’in startı ile Yenidoğan Merkez’de başlayıp Sancaktepe Meydan Park’ta son buldu.

Belediye Başkanı İsmail Erdem yaptığı konuşmada “Bugün İlçemizde düzenlenen Lale Festivali ile birlikte yapılan bu koşu organizasyonlara farklı bir renk kattı. Güzel ilçemiz Sancaktepe sağlıklı bir yaşam, barış, hoşgörü için koşuyor. Her yıl amacımız bahara merhaba demek, her geçen yıl artan obeziteye ve sporun önemine dikkat çekmek için yüzlerce vatandaşımızın katılımıyla ‘Bahar Koşusu’nu bu yıl başarıyla tamamladık. Tüm katılımcılara teşekkür ederim” diyerek, ödül alanları tebrik etti.

Yarış sonunda dereceye giren sporculara Meydan Park’ta düzenlenen törenle madalyaları takdim edildi.

selyus