Mustafa Albayrak

Albayrağın penceresi

BEYLER” BU İŞLERDEN MİDEM ÇOK BULANDI!!

Şimdi şöyle ilçelerdeki samimiyetsizlere ve entrika çevirenlere bakarken insanın midesi bulanıyor…

Bir kardeşimizi Reisimiz aday göstermiş. Görev yapmak için onun yanına yanaşan teşkilat mensupları ona destek mi olur yoksa köstek mi?

Maalesef destek olmayı bir tarafa bırak, kendilerine yer etmek için yüz türlü dalavere, bin bir türlü haller, binbir çeşit hokkabazlık ve çeşitli fırıldaklık çevirerek başkan adayına karşı yapmadıkları entrika kalmayan meclis adayları, resmen darbe yaparak utanmadan sıkılmadan hala daha adayın etrafındalar!

Yazıklar olsun diyeceğim çünkü bu kadar alçaklıkları yapacaksınız, bu kadar dalavereler çevireceksiniz, yarın bir gün utanmadan arlanmadan beraberce bir masaya oturup yemek yiyeceksiniz. Sizde hiç mi utanma yok, hiç mi arlanma yok, hiç mi yüzünüz kızarmayacak?

Kusura bakmayın beyler, benim bu işlerden çok midem bulandı!

Ben belediye başkanı olsam seçildiğimde yapacağım ilk icraat seçilen meclis adaylarının içinden bana yakın olanlar ve dışarıdan liyakatli kişileri başkan yardımcılıklarına getirir kabinemi kurarım. Kalan bir kaç liyakatli kişileri de bazı yerlere yerleştirdikten sonra diğer meclis üyelerini sadece meclis toplantılarına çağırarak, el kaldır, el indir yaptırmaktan başka bir şey yapmam!

Çünkü insanı öyle bir hale getirtiyorlar ki resmen insanın midesini bulandırıyorlar..

Yazıktır günahtır hepimiz ayni davaya hizmet eden insanlarız. Nedir bu hırs, nedir bu entrika, nedir fırıldaklık hala daha anlamış değilim!

Bu yaptıklarınız partiye, davaya karşı ihanetten başka bir şey değildir. Halkımız bunları çok iyi görüyor, çok iyi biliyor merak etmeyin. Bu sizin son seçiminizdir. Bunu hiç unutmayın, aklınızdan hiç çıkarmayın…

Mustafa Albayrak

İlginizi çekebilir

Yeni Dünya Düzeni

Yeni Dünya Düzeni

selyus