Ana Sayfa SİYASET 18 Ocak 2014

Yarın bitince açıklayacağız

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında bugün saat 11.40’ta başlayan AK Parti Seçim İşleri Üst Kurulu toplantısı sona erdi.

“Yarın bitince açıklayacağız”

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında bugün saat 11.40’ta başlayan AK Parti Seçim İşleri Üst Kurulu toplantısı sona erdi.

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’ndaki toplantıya, Üst Kurul üyelerinin katıldığı belirtildi. Basına kapalı toplantıda ilçe belediye başkan adaylarının belirlenmesi konusunda çalışma yapıldığı öğrenildi.
Yaklaşık 10,5 saat süren toplantının ardından Başbakan Erdoğan’ı İl Başkanlığı’ndan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu ve İl Başkanı Aziz Babuşcu’nun da aralarında bulunduğu ilgililer uğurladı.

Başbakan Erdoğan, İl Başkanlığı’ndan ayrılırken burada kendisini bekleyen bir grup vatandaşla sohbet edip, fotoğraf çektirdi. Erdoğan, zam almadığını belirten Darphane işçilerinin sorunlarını dinledi. Bir kişi de hac vazifesini yerine getirirken aldığı bir tespihi Erdoğan’a hediye etti. Başbakan Erdoğan, fotoğraf çektirdiği bir çocuğa satranç takımı verdi.

Bu sırada bir gazetecinin, “Çalışmalar nasıl gidiyor, sürpriz isimler var mı?” şeklindeki sorusuna Erdoğan, “Yarın bitince açıklayacağız” karşılığını verdi.

AA

Etiketler:
selyus