Ana Sayfa SİYASET 13 Ekim 2018

AK Parti İstanbul kampa girdi

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı, 14. ‘İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’ Sapanca’da başladı.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak’ın ev sahipliğinde gerçekleşen kampa, AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, AK Parti MKYK Üyeleri Mustafa Ataş, İffet Polat, Ravza Kavakçı Kan, Erol Kaya, TBMM Dilekçe Komisyon Başkanı Av. Mihrimah Belma Satır, İstanbul Milletvekilleri, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, İstanbul Kadın Kadın Kolları Başkanı Av. Şeyma Döğücü, 3 Kademe İlçe Başkanları ile Belediye Başkanları katıldı.


”GÜÇLÜ BİR İSTANBUL İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ
11 Ekim Cuma günü başlayan ve İl Başkanı Şenocak’ın açılış konuşmasıyla başladı. Başkan Şenocak yaptığı konuşmada, “Biz İstanbul Teşkilatları olarak daha güçlü bir İstanbul için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. 3 gün sürecek kamp sürecinde teşkilat mensupları olarak önümüzdeki sürece dair istişare ve değerlendirmelerde bulunacağız. İstanbul Teşkilatları olarak gerçekleştirdiğimiz istişare ve değerlendirme kampımızın hayırlara vesile olmasını diliyor, bütün katılımcılara teşekkür ediyorum” dedi.


PAZAR GÜNÜ SONA ERECEK
Milletvekillerinin de yoğun katılımıyla gerçekleşen Mart 2019’daki mahalli idareler seçimleri öncesi gerçekleştirilen ve teşkilat mensupları arasındaki kaynaşma ve dayanışmayı artıracak kamp 14 Ekim Pazar günü sona erecek.

selyus